Povezane vesti

Vučić za TASS o neuvođenju sankcija Rusiji: Moja reč vrednija od tuđeg čvrstog obećanja

Vučić za TASS o neuvođenju sankcija Rusiji: Moja reč vrednija od tuđeg čvrstog obećanja

Politika 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za agenciju TASS da namerava da zadrži nezavisnu politiku o neuvođenju antiruskih sankcija, uprkos kolosalnom pritisku Zapada. "Mi se ne busamo u grudi ili slično, ali kao što vidite moj… »
Vučić: Srbija će nastaviti da odbija uvođenje sankcija Rusiji

Vučić: Srbija će nastaviti da odbija uvođenje sankcija Rusiji

Beta 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za rusku državnu agenciju Tass da Srbija namerava da nastavi politiku neuvođenja sankcija Rusiji uprkos velikom pritisku Zapada. "Mi se ne busamo u grudi niti išta slično, ali, kao što… »
Vučić za ruski TASS: Srbija će nastaviti da odbija uvođenje sankcija Rusiji

Vučić za ruski TASS: Srbija će nastaviti da odbija uvođenje sankcija Rusiji

Slobodna Evropa 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da namerava da nastavi politiku neuvođenja sankcija Rusiji uprkos velikom pritisku Zapada. Vučić je u intervjuu generalnom direktoru ruske državne agencije TASS Andreju Kondrašovu rekao da nije hteo da… »
Vučić o uvođenju sankcija Rusiji: Nisam hteo da igram heroja

Vučić o uvođenju sankcija Rusiji: Nisam hteo da igram heroja

Danas 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za agenciju Tass da namerava da i dalje vodi nezavisnu politiku po pitanju neuvođenja sankcija Rusiji, uprkos ogromnim pritiscima Zapada. Vučić je u intervjuu generalnom direktoru agencije… »
Vučić o neuvođenju sankcija Rusiji: Imamo prijateljski narod i bilo bi nepravedno tako postupati prema njima

Vučić o neuvođenju sankcija Rusiji: Imamo prijateljski narod i bilo bi nepravedno tako postupati prema njima

EurActiv 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za agenciju TASS da namerava da zadrži nezavisnu politiku kada je reč o neuvođenju antiruskih sankcija, uprkos ogromnom pritisku Zapada. "Mi se ne busamo u grudi ili slično, ali kao što… »
Vučić za TASS o neuvođenju sankcija Rusiji: Trudićemo se da branimo svoju poziciju što je duže moguće

Vučić za TASS o neuvođenju sankcija Rusiji: Trudićemo se da branimo svoju poziciju što je duže moguće

Insajder 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za rusku agenciju TASS da namerava da zadrži nezavisnu politiku kada je reč o neuvođenju sankcija protiv Rusije, uprkos ogromnom pritisku Zapada. 'Mi se ne busamo u grudi ili slično, ali kao… »
Vučić o neuvođenju sankcija Rusiji: Moja reč vrednija od tuđeg čvrstog obećanja

Vučić o neuvođenju sankcija Rusiji: Moja reč vrednija od tuđeg čvrstog obećanja

RTV 20.02.2024
MOSKVA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za agenciju TASS da namerava da zadrži nezavisnu politiku kada je reč o neuvođenju antiruskih sankcija, uprkos ogromnom pritisku Zapada. "Mi se ne busamo u grudi ili slično, ali kao… »
Vučić u intervjuu za TASS: "Bila bi nepravda prema ruskom narodu kada bismo uveli sankcije"

Vučić u intervjuu za TASS: "Bila bi nepravda prema ruskom narodu kada bismo uveli sankcije"

Euronews 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za agenciju TASS da namerava da zadrži nezavisnu politiku kada je reč o neuvođenju antiruskih sankcija, uprkos ogromnom pritisku Zapada. "Mi se ne busamo u grudi ili slično, ali kao što… »
Vučić za ruski „Tass“: Moja reč vrednija od bilo čijeg čvrstog obećanja

Vučić za ruski „Tass“: Moja reč vrednija od bilo čijeg čvrstog obećanja

N1 Info 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za agenciju Tass da namerava da i dalje vodi nezavisnu politiku po pitanju neuvođenja sankcija Rusiji, uprkos ogromnim pritiscima Zapada. Vučić je u intervjuu generalnom direktoru agencije… »
Nećemo uvoditi sankcije Rusiji uprkos pritiscima Vučić za rusku agenciju TASS: Moja reč je vrednija od tuđeg čvrstog…

Nećemo uvoditi sankcije Rusiji uprkos pritiscima Vučić za rusku agenciju TASS: Moja reč je vrednija od tuđeg čvrstog…

Kurir 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za agenciju TASS da namerava da zadrži nezavisnu politiku o neuvođenju antiruskih sankcija, uprkos kolosalnom pritisku Zapada. - Mi se ne busamo u grudi ili slično, ali kao što vidite moj… »
Vučić u intervjuu za TASS kategoričan Nema uvođenja sankcija Rusiji, pravi prijatelj se poznaje u nevolji

Vučić u intervjuu za TASS kategoričan Nema uvođenja sankcija Rusiji, pravi prijatelj se poznaje u nevolji

Dnevnik 20.02.2024
MOSKVA: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za agenciju TASS da namerava da zadrži nezavisnu politiku kada je reč o neuvođenju antiruskih sankcija, uprkos ogromnom pritisku Zapada. "Mi se ne busamo u grudi ili slično, ali kao… »
Vučić za ruski TASS o neuvođenju sankcija Rusiji: "Moja je reč vrednija od tuđeg čvrstog obećanja"

Vučić za ruski TASS o neuvođenju sankcija Rusiji: "Moja je reč vrednija od tuđeg čvrstog obećanja"

Blic 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučic izjavio je u intervjuu za agenciju TASS da namerava da zadrži nezavisnu politiku o neuvođenju antiruskih sankcija, uprkos kolosalnom pritisku Zapada. - Mi se ne busamo u grudi ili slično, ali kao što vidite moj… »
Vučić za Tas o neuvođenju sankcija Rusiji: Moja reč vrednija od tuđeg čvrstog obećanja

Vučić za Tas o neuvođenju sankcija Rusiji: Moja reč vrednija od tuđeg čvrstog obećanja

RTS 20.02.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za agenciju Tas da namerava da zadrži nezavisnu politiku po pitanju neuvođenja antiruskih sankcija, uprkos kolosalnom pritisku Zapada. Aleksandar Vučić je u intervjuu agenciji Tas rekao da će se… »
Vučić o neuvođenju sankcija Rusiji: Moja reč je vrednija od bilo čijeg obećanja

Vučić o neuvođenju sankcija Rusiji: Moja reč je vrednija od bilo čijeg obećanja

Vesti online 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić namerava da nastavi da vodi nezavisnu politiku po pitanju neuvođenja sankcija Rusiji, uprkos ogromnim pritiscima Zapada. – Kada je počeo sukob u Ukrajini, rekao sam da ne znam kako će se događaji razvijati… »
Vučić: Prijatelj se u nevolji poznaje, nećemo uvoditi sankcije Rusiji

Vučić: Prijatelj se u nevolji poznaje, nećemo uvoditi sankcije Rusiji

Pravda 20.02.2024
Nameravamo da vodimo nezavisnu politiku i nećemo se pridružiti antiruskim sankcijama, uprkos kolosalnom pritisku Zapada, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u intervjuu za TASS. "Kada je počeo sukob u Ukrajini, rekao sam da ne znam kako će… »
Vučić: Kada ja kažem da ne znam, moja reč je vrednija od bilo čijeg čvrstog obećanja

Vučić: Kada ja kažem da ne znam, moja reč je vrednija od bilo čijeg čvrstog obećanja

Radio 021 20.02.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za agenciju Tas da namerava da zadrži nezavisnu politiku po pitanju neuvođenja antiruskih sankcija, "uprkos kolosalnom pritisku Zapada". Vučić je rekao da će se Srbija truditi da brani svoju… »
Vučić za TASS o neuvođenju sankcija: Moja reč vrednija od tuđeg čvrstog obećanja

Vučić za TASS o neuvođenju sankcija: Moja reč vrednija od tuđeg čvrstog obećanja

Telegraf 20.02.2024
On je rekao da namerava da zadrži nezavisnu politiku o neuvođenju antiruskih sankcija, uprkos kolosalnom pritisku Zapada. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za agenciju TASS da namerava da zadrži nezavisnu politiku o… »

Vesti dana »