Повезане вести
Вучић: Србија ће наставити да одбија увођење санкција Русији
Радио сто плус 20.02.2024
“Ми се не бусамо у груди нити ишта слично, али, као што видите, мој одговор ц́е и даље бити да ц́емо се трудити да бранимо своју позицију што је дуже могуц́е. То смо успели две године. Да ли ц́емо то наставити да радимо – не… »
Вучић о неувођењу санкција Русији: Моја реч вреднија од туђег чврстог обећања
Глас Западне Србије 20.02.2024
Председник Србије Александар Вучић изјавио је у интервјуу за агенцију ТАСС да намерава да задржи независну политику када је реч о неувођењу антируских санкција, упркос огромном притиску Запада. "Ми се не бусамо у груди или… »
Вести дана »

"Симбол снаге, традиције и поноса": Засијала Кула Београд: Светлосна пројекција у сусрет војној паради (видео)
Блиц пре 4 сатијош 4 повезане

Вучић са бин Хамадом: "Срећан и бескрајно захвалан што је дошао у Београд и што ће бити присутан на војној паради"
Блиц пре 4 сатијош 2 повезане

"Били су приморани да побегну": Премијер Естоније тражи консултације по члану 4 НАТО-а због руских авиона: Страхују за територијалну безбедност
Блиц пре 41 минутајош 1 повезана

Делегација Националне гарде Охаја у посети Ратном ваздухопловству Србије
Данас пре 7 сатијош 1 повезана