Povezane vesti

Nestorović: Nećemo u beogradsku vlast, pretpostavljam da dvoje naših odbornika pregovara sa SNS

Nestorović: Nećemo u beogradsku vlast, pretpostavljam da dvoje naših odbornika pregovara sa SNS

Radio 021 20.02.2024
Osnivač liste "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović odbacio je mogućnost da odbornici te grupe građana uđu u gradsku vlast u Beogradu i pozvao na održavanje novih izbora. Nestorović je za list Danas rekao da "ne kontroliše" dvoje odbornika te… »
Branimir Nestorović: Nećemo ući u gradsku vlast u Beogradu, održati nove izbore

Branimir Nestorović: Nećemo ući u gradsku vlast u Beogradu, održati nove izbore

Pravda 20.02.2024
Osnivač liste "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović odbacio je mogućnost da odbornici te grupe građana uđu u gradsku vlast u Beogradu i pozvao na održavanje novih izbora. Nestorović je za list Danas rekao da „ne kontroliše“ dvoje odbornika… »
Nestorović ponovio da ne ulazi u gradsku vlast u Beogradu i pozvao na održavanje novih izbora

Nestorović ponovio da ne ulazi u gradsku vlast u Beogradu i pozvao na održavanje novih izbora

Nedeljnik 20.02.2024
Osnivač liste „Mi – glas iz naroda“ Branimir Nestorović odbacio je mogućnost da odbornici te grupe građana uđu u gradsku vlast u Beogradu i pozvao na održavanje novih izbora. Nestorović je za list Danas rekao da „ne kontroliše“ dvoje… »
Nestorović: 'Mi-glas iz naroda' smo se formirali da ne bismo podržali bilo koji blok

Nestorović: 'Mi-glas iz naroda' smo se formirali da ne bismo podržali bilo koji blok

Beta 20.02.2024
Osnivač liste "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović odbacio je danas mogućnost da odbornici te grupe građana uđu u gradsku vlast u Beogradu i pozvao na održavanje novih izbora. Nestorović je za list Danas rekao da "ne kontroliše" dvoje… »
Nestorović ponovio da ne ulazi u gradsku vlast u Beogradu i pozvao na održavanje novih izbora

Nestorović ponovio da ne ulazi u gradsku vlast u Beogradu i pozvao na održavanje novih izbora

N1 Info 20.02.2024
Osnivač liste "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović odbacio je mogućnost da odbornici te grupe građana uđu u gradsku vlast u Beogradu i pozvao na održavanje novih izbora. Nestorović je za list Danas rekao da „ne kontroliše“ dvoje odbornika… »
Nestorović: ‘Mi-glas iz naroda’ smo se formirali da ne bismo podržali bilo koji blok

Nestorović: ‘Mi-glas iz naroda’ smo se formirali da ne bismo podržali bilo koji blok

Radio sto plus 20.02.2024
Nestorović je za list Danas rekao da “ne kontroliše” dvoje odbornika te liste Aleksandra Jerkovića i Vesnu Ilić, koji su prekinuli svaki kontakt sa “Mi – glas iz naroda”, i da povodom toga pretpostavlja da su oni bili u nekim razgovorima sa… »
Nestorović ponovio da ne ulazi u gradsku vlast u Beogradu i pozvao na održavanje novih izbora

Nestorović ponovio da ne ulazi u gradsku vlast u Beogradu i pozvao na održavanje novih izbora

Novi magazin 20.02.2024
Osnivač liste "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović odbacio je mogućnost da odbornici te grupe građana uđu u gradsku vlast u Beogradu i pozvao na održavanje novih izbora. Nestorović je za list Danas rekao da „ne kontroliše“ dvoje odbornika… »

Vesti dana »