Povezane vesti

Bivša zadrugarka “pukla” 300.000€ za kuću na Avali: I deo šume imam!

Bivša zadrugarka “pukla” 300.000€ za kuću na Avali: I deo šume imam!

Vesti online 20.02.2024
Jelena Golubović, nekadašnja stanarka Bele kuće “Zadruge”, pre izvesnog vremena pazarila je jednu kuću na Avali i za nju je “dala” 300.000 evra. Pokazavši potom kako ju je opremila, kao i kako izgleda okolina, naglasila je da je ona u… »
Kupila imanje od 300.000 € usred ničega na Avali Bivša zadrugarka sve pare od rijalitija dala za kuću i plac od 53 ara…

Kupila imanje od 300.000 € usred ničega na Avali Bivša zadrugarka sve pare od rijalitija dala za kuću i plac od 53 ara…

Kurir 20.02.2024
Jelena Golubović dobro je unovčila svoje višestruke pobede u srpskim rijaliti programima. Ona je većinu novca koji je zaradila uložila u gradnju kuće na Avali, na placu od 53 ari sa šumom. Dvostruka pobednica rijalitija "Farma" najpre je pazarila… »
Bivša zadrugarka kupila imanje od 300.000 evra! Sve pare od rijalitija dala za kuću i plac, ovo su svi detalji

Bivša zadrugarka kupila imanje od 300.000 evra! Sve pare od rijalitija dala za kuću i plac, ovo su svi detalji

Alo 20.02.2024
Kontroverzna učesnica je kupila imanje na Avali. Jelena Golubović je većinu novca koji je zaradila u rijalitijima uložila u gradnju kuće na Avali, gde provodi dosta svog vremena, a sada se nalazi u rijalitiju "Zadruga". Naime, kontroverzna učesnica… »
Bivša učesnica Zadruge dala: 300.000 evra za kuću na Avali usred ničega Svi je dobro znate: "Imam deo šume, 53 ari placa…

Bivša učesnica Zadruge dala: 300.000 evra za kuću na Avali usred ničega Svi je dobro znate: "Imam deo šume, 53 ari placa…

Blic 20.02.2024
Nekadašnja učesnica rijalitija "Zadruge" i skandal majstor, Jelena Golubović kupila je pre izvesnog vremena kuću na Avali za koju je dala 300.000 evra, pa zatim pokazala kako je sve opremila, ali i kako izgleda okolina. Kako je tada naglasila ona je… »

Vesti dana »