Povezane vesti

Svi gledaju da te prevare i iskoriste" Zorana Mićanović se maloletna takmičila u Zvezdama Granda i doživela veliki uspeh

Svi gledaju da te prevare i iskoriste" Zorana Mićanović se maloletna takmičila u Zvezdama Granda i doživela veliki uspeh

Večernje novosti 20.02.2024
ZORANA MIĆANOVIĆ čudo od deteta, kako su je zvali u "Zvezdama Granda" postigla je neverovatan uspeh sa pesmom "Sikter", a kako je vrlo mlada kročila u svet estrade, progovorila je o svojim iskustvima. Foto: Printskrin… »
"Svi gledaju da te prevare i iskoriste": Naša pevačica maloletna se takmičila u Zvezdama Granda i doživela veliki uspeh…

"Svi gledaju da te prevare i iskoriste": Naša pevačica maloletna se takmičila u Zvezdama Granda i doživela veliki uspeh…

Blic 20.02.2024
Zorana Mićanović, čudo od deteta, kako su je zvali u "Zvezdama Granda" postigla je neverovatan uspeh sa pesmom "Sikter", a kako je vrlo mlada kročila u svet estrade, progovorila je o svojim iskustvima. - Moram da razmišljam deset godina unapred. Moj… »
"Mi pevačice moramo da budemo aždaje sa mozgom" Zorana Mićanović otvoreno o estradi: Svi gledaju samo da iskoriste i…

"Mi pevačice moramo da budemo aždaje sa mozgom" Zorana Mićanović otvoreno o estradi: Svi gledaju samo da iskoriste i…

Kurir 20.02.2024
Zorana Mićanović za kratko vreme postigla je neverovatan uspeh nakon takmičenja u „Zvezdama Granda“, a sad je progovorila o izazovima koje je doživela u svom poslu, ističući koliko su je neki ljudi povredili svojim postupcima. Ona je priznala da… »
"Povredili su me ljudi koji su mi bili kao porodica" Pevačica priznala - Svi gledaju samo kako da te prevare!

"Povredili su me ljudi koji su mi bili kao porodica" Pevačica priznala - Svi gledaju samo kako da te prevare!

Mondo 20.02.2024
Zorana Mićanović otkrila i da bi pevačice trebalo da budu "ozbiljne aždaje s mozgom" kako se neprijatne situacije ne bi dešavale. Zorana Mićanović otkrila i da bi pevačice trebalo da budu "ozbiljne aždaje s mozgom" kako se neprijatne situacije ne… »

Vesti dana »