Povezane vesti

Miloš Biković prvi put pred kamerama o sinu vasiliju "Komunikacija se svodi na plač, što moj, što njegov"

Miloš Biković prvi put pred kamerama o sinu vasiliju "Komunikacija se svodi na plač, što moj, što njegov"

Dnevnik 20.02.2024
Glumac Miloš Biković se pojavio u Beogradskom dramskom pozorištu koje danas obeležava 77. rođendan tradicionalnom dodelom godišnjih nagrada. Šarmantnom glumcu je pripalo glavno priznanje "Tatjana Lukjanova" za višegodišnji glumački doprinos… »
"Komunikacija se svodi na plač. Što moj, što njegov": Miloš Biković prvi put pred kamerama o nasledniku Vasiliju

"Komunikacija se svodi na plač. Što moj, što njegov": Miloš Biković prvi put pred kamerama o nasledniku Vasiliju

Blic 20.02.2024
Beogradsko dramsko pozorište obeležava danas 77. rođendan tradicionalnom dodelom godišnjih nagrada, a među glumcima se pojavio i Miloš Biković. Tom prilikom je Biković pričao o sinu Vasiliju kog je dobio sa suprugom Ivanom Malić. Glumac je… »
Rođendan BDP-a, Milošu Bikoviću nagrada „Tatjana Lukjanova"

Rođendan BDP-a, Milošu Bikoviću nagrada „Tatjana Lukjanova"

RTS 20.02.2024
Beogradsko dramsko pozorište svečano je obeležilo 77. rođendan, a tom prilikom dodeljena su priznanja i nagrade zaposlenima, pre svega dramskim umetnicima. Glavnu nagradu „Tatjana Lukjanova" dobio je glumac Miloš Biković. Tokom dodele navedene… »
Miloš Biković nasmejao publiku do suza: Nije mu se dopala najava, pa odlučio da je promeni – voditelj je dobio i zagrljaj

Miloš Biković nasmejao publiku do suza: Nije mu se dopala najava, pa odlučio da je promeni – voditelj je dobio i zagrljaj

Nova 20.02.2024
Beogradsko dramsko pozorište danas je proslavilo svoj rođendan, tradicionalnom dodelom nagrada. Glavna nagrada pripala je najpopularnijem srpskom glumcu Milošu Bikoviću, koji je u jednom trenutku nasmejao okupljene odlučivši da promeni najavu… »
Voditelj u šoku zbog Miloša Bikovića! Glumac prvi put u javnosti posle skandala - ustao i uzeo mu papire iz ruku!

Voditelj u šoku zbog Miloša Bikovića! Glumac prvi put u javnosti posle skandala - ustao i uzeo mu papire iz ruku!

Mondo 20.02.2024
Glumac Miloš Biković prekinuo voditelja i nasmejao celu salu! Glumac Miloš Biković prekinuo voditelja i nasmejao celu salu! Miloš Biković glumac koji se nedavno ostvario u ulozi oca, a kojeg je potom dočekala i neprijatna vest o otkazanom… »
Miloš Biković urnebesno opisao prve dane očinstva: Sve se svodi na plač! (VIDEO)

Miloš Biković urnebesno opisao prve dane očinstva: Sve se svodi na plač! (VIDEO)

Vesti online 20.02.2024
Ivana Malić i Miloš Biković nedavno su se prvi put ostvarili u ulozi roditelja. Izabranica glumca rodila je sina, kom su potom dali ime Vasilije. Iako svoju privatnost čuvaju podalje od znatiželjnih pogleda, Biković je na jednom prestoničkom… »
"Molim? Daj mi to ovamo, znaš kad bih došao?": Hit scena u BDP - Miloša Bikovića prozvali kao umetnika srednje generacije…

"Molim? Daj mi to ovamo, znaš kad bih došao?": Hit scena u BDP - Miloša Bikovića prozvali kao umetnika srednje generacije…

Blic 20.02.2024
Beogradsko dramsko pozorište obeležava danas 77. rođendan tradicionalnom dodelom godišnjih nagrada, a među glumcima se pojavio i Miloš Biković. Bikovića je voditelj najavio kao umetnika srednje generacije, a glumac je odmah ustao iz prvog reda i… »
Biković ne želi ovakvu najavu: Na svečanoj dodeli nagrada u BDP glumac "uvređen" ustao iz publike, a njegov potez sve…

Biković ne želi ovakvu najavu: Na svečanoj dodeli nagrada u BDP glumac "uvređen" ustao iz publike, a njegov potez sve…

Kurir 20.02.2024
Beogradsko dramsko pozorište danas je proslavilo svoj rođendan, tradicionalnom dodelom nagrada. Glavno priznanje Tatjana Lukjanova pripalo je Milošu Bikoviću, za ulogu u predstavi "Laž" po delu Florijana Zelera u režiji Nikole Ljuce. Najavljujući… »

Vesti dana »