Povezane vesti

Šapić: Mislim da Nestorović želi na izbore da bi tražio mesto gradonačelnika

Šapić: Mislim da Nestorović želi na izbore da bi tražio mesto gradonačelnika

Politika 20.02.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić rekao je danas da je pred konstitutivnu sednicu novog saziva Skupštine grada Beograda u ponedeljak doneta odluka da se rok za dogovor vladajuće koalicije sa listom Mi - glas iz naroda… »
Šapić: Nije isključeno da će Nestorović tražiti mesto gradonačelnika

Šapić: Nije isključeno da će Nestorović tražiti mesto gradonačelnika

Vreme 20.02.2024
Ako se Nestorović saglasi sa Srpskom naprednom strankom da zajednički preuzmu "odgovornost za vođenje Beograda", SNS neće ni sa kim drugim sa njegove liste da pravi dogovor. Branimiru Nestoroviću je dat rok od 10 dana da se odluči hoće li će da… »
Analitičari: Ponavljanjem izbora Vučić i SNS pokušavaju da kontrolišu štetu u Beogradu

Analitičari: Ponavljanjem izbora Vučić i SNS pokušavaju da kontrolišu štetu u Beogradu

Glas Amerike 20.02.2024
BEOGRAD — Konstitutivna sednica novog saziva Skupštine Beograda trebalo je da bude održana 19. februara, ali je odložena, a tačan datum nove još se ne zna. Za razliku od Skupštine Srbije gde je konstituisanje parlamenta makar počelo, u Beogradu… »
Cvejić (SRCE): Neće ni cela lista „MI – Glas iz naroda“ dati legitimitet SNS-u u Beogradu

Cvejić (SRCE): Neće ni cela lista „MI – Glas iz naroda“ dati legitimitet SNS-u u Beogradu

Nova 20.02.2024
Budući potezi koalicije Srbija protiv nasilja zavise od poteza vlasti, a opozicija će u skladu sa tim i pripremiti određene aktivnosti, izjavio je danas poslanik i potpredsednik Srbija centra – SRCE Slobodan Cvejić. Cvejić je izjavio da opozicija… »
Šapić: Ako se Nestorović ne bude složio s nama, nećemo praviti dogovor s bilo kim sa te liste

Šapić: Ako se Nestorović ne bude složio s nama, nećemo praviti dogovor s bilo kim sa te liste

Nova 20.02.2024
Predsednik Privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da Srpska napredna stranka (SNS) neće praviti većinu u novom sazivu skupštine grada sa bilo kojim odbornikom liste "Mi - Glas iz naroda" ako se kako je rekao, jedini legitimni… »
Šapić: Nestorović želi na izbore da bi tražio mesto gradonačelnika

Šapić: Nestorović želi na izbore da bi tražio mesto gradonačelnika

RTV 20.02.2024
BEOGRAD - Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić rekao je da je pred konstitutivnu sednicu novog saziva Skupštine grada Beograda doneta odluka da se rok za dogovor vladajuće koalicije sa listom Mi - glas iz naroda produži za… »
Šapić: Mislim da Nestorović želi na izbore da bi tražio mesto gradonačelnika

Šapić: Mislim da Nestorović želi na izbore da bi tražio mesto gradonačelnika

Blic 20.02.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić rekao je danas da je pred konstitutivnu sednicu novog saziva Skupštine grada Beograda u ponedeljak doneta odluka da se rok za dogovor vladajuće koalicije sa listom Mi - glas iz naroda… »
Šapić: Ako se Nestorović ne bude složio s nama, nećemo praviti dogovor s bilo kim sa te liste

Šapić: Ako se Nestorović ne bude složio s nama, nećemo praviti dogovor s bilo kim sa te liste

N1 Info 20.02.2024
Predsednik Privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da Srpska napredna stranka (SNS) neće praviti većinu u novom sazivu skupštine grada sa bilo kojim odbornikom liste "Mi - Glas iz naroda" ako se kako je rekao, jedini legitimni… »
Šapić: Nestoroviću dat rok od 10 dana da odluči da li će preuzeti odgovornost za vođenje Beograda sa SNS

Šapić: Nestoroviću dat rok od 10 dana da odluči da li će preuzeti odgovornost za vođenje Beograda sa SNS

Insajder 20.02.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić ne isključuje mogućnost da Branimir Nestorović zatraži i funkciju gradonačelnika, ali ističe da bi to dovelo u pitanje legitimet gradske vlasti i da je Nestoroviću dat rok od 10 dana… »
Šapić: Mislim da Nestorović želi na izbore da bi tražio mesto gradonačelnika

Šapić: Mislim da Nestorović želi na izbore da bi tražio mesto gradonačelnika

RTS 20.02.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić rekao je da je pred konstitutivnu sednicu novog saziva Skupštine grada Beograda u ponedeljak doneta odluka da se rok za dogovor vladajuće koalicije sa listom "Mi - glas iz naroda”… »
Dani odluke! Dogovor o Beogradu zavisi od buduće koalicije na republičkom nivou! Evo koje su opcije u igri

Dani odluke! Dogovor o Beogradu zavisi od buduće koalicije na republičkom nivou! Evo koje su opcije u igri

Kurir 20.02.2024
Formiranje nove vlasti u Beogradu nije samo stvar matematike, što se pokazalo na konstitutivnoj sednici gradske skupštine u ponedeljak, kad je Srpska napredna stranka demonstrirala svojevrsno nemirenje sa situacijom u kojoj bi vlast mogla da formira sa… »
Šapić: Ako se Nestorović ne bude složio s nama, nećemo praviti dogovor s bilo kim sa te liste

Šapić: Ako se Nestorović ne bude složio s nama, nećemo praviti dogovor s bilo kim sa te liste

Novi magazin 20.02.2024
Predsednik Privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da Srpska napredna stranka neće praviti većinu u novom sazivu skupštine grada sa bilo kojim odbornikom liste "Mi - Glas iz naroda" ako se kako je rekao, jedini legitimni… »
Stojanović: Ni vlast ni opozicija me nisu ubedili da su u pravu

Stojanović: Ni vlast ni opozicija me nisu ubedili da su u pravu

Danas 20.02.2024
Politkolog Boban Stojanović izjavio je da predstavnici SNS nisu ubedili njega niti ostale građane u našoj zemlji da imaju većinu za formiranje vlasti u Skupštinu Beograda, kao i da ne isključuje mogućnost da neko od poslanika, sa bilo koje liste… »
Stojanović: Vlast nije ubedila građane da može da formira vlast u Beogradu, odlaganje sednice poraz SNS-a

Stojanović: Vlast nije ubedila građane da može da formira vlast u Beogradu, odlaganje sednice poraz SNS-a

N1 Info 20.02.2024
Politkolog Boban Stojanović izjavio je da predstavnici SNS nisu ubedili njega niti ostale građane u našoj zemlji da imaju većinu za formiranje vlasti u Skupštinu Beograda, kao i da ne isključuje mogućnost da neko od poslanika, sa bilo koje liste… »
Stojanović: Vlast nije ubedila građane da može da formira vlast u Beogradu, odlaganje sednice poraz SNS-a

Stojanović: Vlast nije ubedila građane da može da formira vlast u Beogradu, odlaganje sednice poraz SNS-a

Novi magazin 20.02.2024
Politkolog Boban Stojanović izjavio je da predstavnici SNS nisu ubedili njega niti ostale građane u našoj zemlji da imaju većinu za formiranje vlasti u Skupštinu Beograda, kao i da ne isključuje mogućnost da neko od poslanika, sa bilo koje liste… »

Vesti dana »