Povezane vesti

Nikola Jokić o njegovim Nagetsima: Mi ne pravimo buku, mi smo tihi divovi

Nikola Jokić o njegovim Nagetsima: Mi ne pravimo buku, mi smo tihi divovi

Euronews 20.02.2024
Nakon završenog "Ol-star" vikenda, koji ste ekskluzivno mogli da pratite na kanalima TV Arene sport, jedini srpski predstavnik na manifestaciji u Indijanapolisu, Nikola Jokić (29), seo je da porazgovara sa medijima bliskim njegovim Nagetsima, a evo… »
Ove jokićeve reči će vas ganuti u srce! Srbin na emotivan način pričao o svojoj ćerkici - "Volim kada je čujem kako se…

Ove jokićeve reči će vas ganuti u srce! Srbin na emotivan način pričao o svojoj ćerkici - "Volim kada je čujem kako se…

Kurir 20.02.2024
Na nedavno završenom Ol-staru, srpski reprezentativac Nikola Jokić gotovo da se nije ni oznojio, već je odlučio da se što bolje zabavi. Posle Ol-star vikenda, momak iz Sombora dao je jedan veliki intervju. Jokić je razgovarao sa Kejti Vindž… »
Nemam velike ciljeve i snove! Jokić se otvorio kao nikad pre: Ne volim rođendan i lekcije! Želim zdravlje porodice i pobede…

Nemam velike ciljeve i snove! Jokić se otvorio kao nikad pre: Ne volim rođendan i lekcije! Želim zdravlje porodice i pobede…

Kurir 20.02.2024
Nakon Ol-star vikenda koji je Nikola Jokić iskoristio da se odlično zabavi, centar Denvera je dao veliki intervju. Somborac je razgovarao sa Kejti Vindž, novinarkom koju odlično poznaje jer je bliska Denveru. Na Ol-star utakmici je postigao 13 poena… »

Vesti dana »