Povezane vesti

Spajić: Vlada Crne Gore i Sindikat prosvete dogovorili povećanje plata

Spajić: Vlada Crne Gore i Sindikat prosvete dogovorili povećanje plata

Politika 20.02.2024
PODGORICA – Vlada Crne Gore i Sindikat prosvete večeras su dogovorili povećanje plata prosvetnim radnicima, saopštio je crnogorski premijer Milojko Spajić. „Mislim da smo došli do rešenja koje je održivo i dobro za sve. To podrazumeva zakonsko… »
U učionicama, umesto đaka – nastavnici u štrajku

U učionicama, umesto đaka – nastavnici u štrajku

Politika 20.02.2024
Nastava je delimično ili potpuno obustavljena u mnogim školama u Crnoj Gori, ali ima i onih u kojima se održavaju časovi. Od našeg dopisnika Podgorica – Nakon što Sindikat prosvetara i Ministarstvo prosvete, nauke i inovacija nisu postigli dogovor… »
Spajić o štrajku prosvetara: Mislim da smo došli do održivog rešenja - Sindikat traži pismenu potvrdu vlade

Spajić o štrajku prosvetara: Mislim da smo došli do održivog rešenja - Sindikat traži pismenu potvrdu vlade

Euronews 20.02.2024
Vlada Crne Gore i Sindikat prosvete večeras su dogovorili povećanje plata prosvetnim radnicima, saopštio je crnogorski premijer Milojko Spajić. "Mislim da smo došli do rešenja koje je održivo i dobro za sve. To podrazumeva zakonsko, sistemsko… »
Crna Gora: Vlada i prosvjetari postigli dogovor, štrajk se nastavlja do pismene garancije

Crna Gora: Vlada i prosvjetari postigli dogovor, štrajk se nastavlja do pismene garancije

Glas Amerike 20.02.2024
Podgorica — Vlada Crne Gore postigla je kasno u utorak dogovor sa Sindikatom prosvjete o povećanju plata prosvjetnim radnicima za deset odsto, ali će prosvjetari ostati u štrajku dok ne dobiju pismenu potvrdu a glavni odbor sindikata donese odluku o… »
Dogovor Sindikata prosvete i Vlade Crne Gore, štrajk do potpisivanja sporazuma

Dogovor Sindikata prosvete i Vlade Crne Gore, štrajk do potpisivanja sporazuma

Slobodna Evropa 20.02.2024
Predstavnici Vlade Crne Gore na čelu s premijerom Milojkom Spajićem postigli su dogovor sa Sindikatom prosvete o povećanju plata, ali štrajk neće biti obustavljen dok u sredu ne bude potpisan sporazum, izjavio je predsednik Sindikata Radomir… »
Deo prosvetara u Crnoj Gori nastavlja štrajk, po podne razgovori u Vladi

Deo prosvetara u Crnoj Gori nastavlja štrajk, po podne razgovori u Vladi

RTV 20.02.2024
PODGORICA - Štrajk prosvetnih radnika u Crnoj Gori, koji zahtevaju povećanje zarada, nastavljen je danas, a za po podne je najavljen sastanak predstavnika Sindikata prosvete i resornog ministarstva. Iz Sindikata prosvete je saopšteno da je juče u… »

Vesti dana »