Povezane vesti

"Taj novac nisam htela da uzmem" Milena prošla pakao na privatnoj klinici: "Doktor tražio da se vidimo posle, evo šta mi je…

"Taj novac nisam htela da uzmem" Milena prošla pakao na privatnoj klinici: "Doktor tražio da se vidimo posle, evo šta mi je…

Kurir 20.02.2024
Otišla sam na kiretažu u privatnu kliniku (naziv poznat redakciji), doktor (ime i prezime poznato redakciji) mi je tokom intervenije probušio matericu, a da me o tome nije obavestio! Bio mi je ugrožen život, a oni su me pustili iz bolnice to isto… »
Milena iz Beograda otišla na kiretažu, probušili joj matericu? Šok tvrdnje: U stomaku imala pola litre krvi, vadili joj…

Milena iz Beograda otišla na kiretažu, probušili joj matericu? Šok tvrdnje: U stomaku imala pola litre krvi, vadili joj…

Kurir 20.02.2024
Milena Anđelković (30) iz Beograda, jedva je sačuvala život nakon intervencije kiretaže na jednoj privatnoj klinici u Beogradu. Kako tvrdi, prilikom intervencije Mileni je probušena materica, pri čemu je doživela obilno unutrašnje krvarenje, a da… »
Milena iz Beograda otišla na kiretažu, tvrdi da su joj probušili matericu! "Morali su da mi vade organe"

Milena iz Beograda otišla na kiretažu, tvrdi da su joj probušili matericu! "Morali su da mi vade organe"

Mondo 20.02.2024
Milena Anđelković (30) iz Beograda tvrdi da su joj tokom kiretaže doktori probušili matericu. Milena Anđelković (30) iz Beograda tvrdi da su joj tokom kiretaže doktori probušili matericu. Milena Anđelković (30) iz Beograda, jedva je sačuvala… »
"'Možda je ostalo nešto', rekao mi je doktor, a onda je krenulo obilno krvarenje! Izvadili su mi sve organe da vide odakle!"…

"'Možda je ostalo nešto', rekao mi je doktor, a onda je krenulo obilno krvarenje! Izvadili su mi sve organe da vide odakle!"…

Blic 20.02.2024
Beograđanka Milena Anđelković nedavno je u jednu privatnu kliniku otišla na ginekološku intervenciju, gde je, kako kaže, pretrpela traumu i bio joj je ugrožen život. Anđelković je rekla da je u decembru otišla na zakazanu ginekološku… »
Milena otišla na kiretažu, probušili joj matericu? U stomaku imala pola litre krvi, morali da joj vade organe

Milena otišla na kiretažu, probušili joj matericu? U stomaku imala pola litre krvi, morali da joj vade organe

Telegraf 20.02.2024
Milena je 21. decembra otišla na kiretažu, a nakon intervencije niko joj nije rekao da problem postoji. Milena Anđelković (30) iz Beograda, jedva je sačuvala život nakon intervencije kiretaže na jednoj privatnoj klinici u Beogradu. Kako tvrdi za… »
„Imam dvoje dece, mogla sam da izgubim život“: Trauma Beograđanke u privatnoj klinici

„Imam dvoje dece, mogla sam da izgubim život“: Trauma Beograđanke u privatnoj klinici

N1 Info 20.02.2024
Beograđanka Milena Anđelković nedavno je u jednu privatnu kliniku otišla na ginekološku intervenciju, gde je, kako za N1 kaže, pretrpela traumu i bio joj je ugrožen život. Anđelković je za N1 Studio Live rekla da je u decembru otišla na… »

Vesti dana »