Povezane vesti

„Morali bi da mi otvaraju lobanju iza uha“: Ljubomir Bandović od detinjstva ima zdravstveni problem, a evo zašto je odbio…

„Morali bi da mi otvaraju lobanju iza uha“: Ljubomir Bandović od detinjstva ima zdravstveni problem, a evo zašto je odbio…

Nova 20.02.2024
Ljubomir Bandović važi za jednog od naših najboljih glumaca, a o svom privatnom životu retko govori. Ipak, jednom prilikom je otkrio da se sa jednim zdravstvenim problemom suočava od ranog detinjstva, odnosno da ne čuje na levo uho. „Imao sam pet… »
"Hteli su da mi otvore lobanju iza uha" Ljubomir Bandović pati od ovog problema od malena! Odbija lečenje, a ovo je razlog

"Hteli su da mi otvore lobanju iza uha" Ljubomir Bandović pati od ovog problema od malena! Odbija lečenje, a ovo je razlog

Kurir 20.02.2024
Glumac Ljubomir Bandović godinama je prisutan na javnoj sceni, a o svom privatnom životu nikada nije mnogo govorio. Ipak, jednom prilikom je otkrio kako se u ranom detinjstvu susreo sa ozbiljnim zdravstvenim problemom, a njegova priča podigla je tada… »
"Hteli su da mi otvore lobanju iza uha": Ljubomir Bandović od pete godine ima ovaj zdravstveni problem, a evo zašto je odbio…

"Hteli su da mi otvore lobanju iza uha": Ljubomir Bandović od pete godine ima ovaj zdravstveni problem, a evo zašto je odbio…

Blic 20.02.2024
Glumac Ljubomir Ljuba Bandović godinama je prisutan na javnoj sceni, a o svom privatnom životu nikada nije mnogo govorio. Ipak, jednom prilikom je otkrio kako se u ranom detinjstvu susreo sa ozbiljnim zdravstvenim problemom, a njegova priča podigla je… »

Vesti dana »