Povezane vesti
Veliko pojačanje za radonjićevu ekipu: Nekadašnji bek Igokee stigao u Tursku!
Hot sport 20.02.2024
Ozbiljno pojačanje za turski klub. Redove Bašahšehira koji sa klupe predvodi iskusni crnogorski stručnjak Dejan Radonjić, pojačao je američki bek, Trej Kel. On u Tursku stiže nakon sjajne sezone u Australiji, gde je prosečno beležio 17 poena, uz… »
Amerikanac sa evroligaškim iskustvom kod Radonjića
Sportske.net 20.02.2024
"Kombo-bek" stiže kod Dejana Radonjića. Trej Kel, košarkaš koji je nastupao i u Evroligi gde je igrao za Olimpiju iz Milana, svoju karijeru nastavlja u Bahčešehiru. U Armaniju je završio zbog povreda tima iz Milana, a tokom svoje karijere je ovaj… »
Vesti dana »
!["Sretnimo se na Sretenje": Počeo veliki studentski skup u Kragujevcu](https://nstatic.net/503/38988503xttkok.jpg)
"Sretnimo se na Sretenje": Počeo veliki studentski skup u Kragujevcu
Blic pre 24 minutajoš 34 povezane
![Naslovne strane za subotu, nedelju i ponedeljak, 15, 16. i 17. februar 2025. godine](https://nstatic.net/242/38988242dosrxe.jpg)
Naslovne strane za subotu, nedelju i ponedeljak, 15, 16. i 17. februar 2025. godine
Beta pre 2 satajoš 14 povezanih