Povezane vesti

Istorijska prilika da napravimo rezultat kakav nikad nismo imali Vučić: Imaćemo većinu koja će srpski brod da vodi u…

Istorijska prilika da napravimo rezultat kakav nikad nismo imali Vučić: Imaćemo većinu koja će srpski brod da vodi u…

Kurir 20.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić večeras je bio gost emisije "Takovska 10" na Prvom programu RTS. Predsednik Vučić govorio je o svim aktuelnim temama koje su važne za našu zemlju. - Zanimljiv mi je vaš izbor pitanja za početak jedne… »
Vučić: Od ponedeljka započinjem konsultacije sa svima koji hoće da razgovaraju; Od decembra brzom prugom do Subotice

Vučić: Od ponedeljka započinjem konsultacije sa svima koji hoće da razgovaraju; Od decembra brzom prugom do Subotice

RTV 20.02.2024
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić najavio je večeras da će od ponedeljka započeti konsultacije o formiranju skupštine i vlade u skladu sa Ustavom i Zakonom o predsedniku Republike Srbije i da će obaviti neophodne razgovore sa svima koji to… »
Vučić saopštio lepu vest: Do kraja septembra završavamo prugu Beograd - Subotica

Vučić saopštio lepu vest: Do kraja septembra završavamo prugu Beograd - Subotica

Telegraf 20.02.2024
Može neko da me voli ili ne, ali to je druga zemlja, rekao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da veruje da ćemo 1. decembra ići brzom prugom Beograd-Subotica za sat i deset minuta. „Pa to više nije ista zemlja… »
Vučić o Kosovu: Svima sam u oči rekao šta nećemo ispuniti iz Ohridskog sporazuma

Vučić o Kosovu: Svima sam u oči rekao šta nećemo ispuniti iz Ohridskog sporazuma

Sputnik 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je svima u oči rekao šta nećemo ispuniti iz Ohridskog sporazuma. Vučić je povodom odluke Prištine da ukine dinar na KiM rekao da ljudima u južnoj srpskoj pokrajini moraju da se obezbede plate, i… »
Aleksandar Vučić otkrio kada pada odluka o beogradskim izborima! "1. marta znaćemo šta će oni reći"

Aleksandar Vučić otkrio kada pada odluka o beogradskim izborima! "1. marta znaćemo šta će oni reći"

Mondo 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gost je u emisiji "Takovska 10" u kojoj govori o najvažnijim temama za građane Srbije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gost je u emisiji "Takovska 10" u kojoj govori o najvažnijim temama za građane Srbije… »
"Od Beograda do Subotice za sat i 10 minuta" Aleksandar Vučić: To više nije ista zemlja

"Od Beograda do Subotice za sat i 10 minuta" Aleksandar Vučić: To više nije ista zemlja

Mondo 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkrio je će da krajem godine biti završena brza pruga Beograd - Subotica. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkrio je će da krajem godine biti završena brza pruga Beograd - Subotica. Predsednik Srbije… »
To više neće biti ista zemlja Do septembra gotova pruga Novi Sad – Subotica Vučić: U decembru od Beograda do Subotice…

To više neće biti ista zemlja Do septembra gotova pruga Novi Sad – Subotica Vučić: U decembru od Beograda do Subotice…

Dnevnik 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je večeras na RTS-u saopštio da će do septembra da bude gotova pruga Novi Sad - Subotica i da će biti puštena u saobraćaj u decembru. Dakle, obaveštavam građane Srbije da mi verujem da ćemo do kraja septembra… »
Predsednik Vučić najavio: Od ponedeljka krećem u konsultacije, posle čega ću biti spreman da odredim mandatara

Predsednik Vučić najavio: Od ponedeljka krećem u konsultacije, posle čega ću biti spreman da odredim mandatara

Kurir 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će od ponedeljka početi sa konsultacijama oko mandatara. "Ja ću od ponedeljka krenuti u konsultacije u skladu sa Ustavom i Zakonom o predsedniku Republike Srbije. Dakle, verujem da ću tokom sledeće… »

Vesti dana »