Povezane vesti

Analitičar: Ponavljanje beogradskih izbora ne zavisi od „Mi – Glas iz naroda“

Analitičar: Ponavljanje beogradskih izbora ne zavisi od „Mi – Glas iz naroda“

Danas 21.02.2024
Izlazak Branimira Nestorovića iz pokreta Mi – Glas iz naroda neće uticati na moguće ponavljanje brogradskih izbora, smatra politikolog Cvijetin Milivojević. Cvijetin Milivojević izjavio je danas da ne smatra da će izlazak Branimira Nestorovića iz… »
Milivojević za Betu: Vučić sinoć ponudio šećerlemu odbornicima 'Mi-glas iz naroda'

Milivojević za Betu: Vučić sinoć ponudio šećerlemu odbornicima 'Mi-glas iz naroda'

Beta 21.02.2024
Politikolog Cvijetin Milivojević izjavio je danas da ne smatra da će izlazak Branimira Nestorovića iz pokreta "Mi - glas iz naroda" (od čijih odbornika zavisi da li će biti formirana beogradska vlast) uticati na to da li će biti ponovljeni izbori u… »
Analitičar: Ponavljanje izbora u Beogradu ne zavisi od previranja u pokretu "Mi - glas iz naroda"

Analitičar: Ponavljanje izbora u Beogradu ne zavisi od previranja u pokretu "Mi - glas iz naroda"

Novi magazin 21.02.2024
Politikolog Cvijetin Milivojević izjavio je danas da ne smatra da će izlazak Branimira Nestorovića iz pokreta "Mi - glas iz naroda" (od čijih odbornika zavisi da li će biti formirana beogradska vlast) uticati na to da li će biti ponovljeni izbori u… »
Gledali smo Vučićevo gostovanje na RTS-u da vi ne biste morali: Ovo je pet ključnih poruka VIDEO

Gledali smo Vučićevo gostovanje na RTS-u da vi ne biste morali: Ovo je pet ključnih poruka VIDEO

Nova 21.02.2024
Nakon vrlo oštre Rezolucije Evropskog parlamenta, potpunog debakla srpske politike na Kosovu, a uoči novih beogradskih izbora i “kuvanja” odluke o međunarodnoj istrazi izbora u našoj zemlji, predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u novoj turneji… »
"Atraktivnost po medijima im je donela mandate!" Najstariji poslanik za Kurir: Nestorović treba da razume šta nas predsednik…

"Atraktivnost po medijima im je donela mandate!" Najstariji poslanik za Kurir: Nestorović treba da razume šta nas predsednik…

Kurir 21.02.2024
"Spreman sam da razgovaram o ključnim pitanjima i da učinim sve što je moguće da se tenzije smanje", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u sinoćnjem intervjuu za RTS. On je dodao da je pred Srbijom mnogo važnih pitanja, mnogo teških… »
Vučić: Beogradski izbori će se ponoviti ako ne bude legitimne većine, jer legalna većina već postoji

Vučić: Beogradski izbori će se ponoviti ako ne bude legitimne većine, jer legalna većina već postoji

NIN 21.02.2024
"Beogradski izbori će se ponoviti ako ne bude legitimne većine, jer legalna većina već postoji", izjavio je sinoć predsednik Srbije i donedavni predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić, tvrdeći da stranke vlasti imaju legalnu većinu od… »
Vučić potvrdio da imaju dogovor sa Aleksandrom Jerkovićem, ali čeka „zeleno svetlo“ Nestorovića

Vučić potvrdio da imaju dogovor sa Aleksandrom Jerkovićem, ali čeka „zeleno svetlo“ Nestorovića

Danas 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, gostujući u emisiji „Takovska 10“ na javnom servisu, naveo je da nove beogradske vlasti neće biti ukoliko grupa „MI – Glas iz naroda“ ne donese jedinstvenu odluku o tome, pritom potvrdivši da SNS ima… »
Vučić: Od ponedeljka kreću konsultacije, posle toga ću biti spreman da odredim mandatara, imaćemo sigurnu većinu za…

Vučić: Od ponedeljka kreću konsultacije, posle toga ću biti spreman da odredim mandatara, imaćemo sigurnu većinu za…

Danas 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naveo je, gostujući na RTS-u, da će od ponedeljka krenuti u konsultacije sa onima koji žele da razgovaraju i poštuju Ustav i zakone, te da će posle toga biti spreman da odredi mandatara za sastav nove Vlade… »
"Znaćemo sve 1.: Marta" Vučić o novim izborima u Beogradu: Biće ih ukoliko ne bude legitimne većine

"Znaćemo sve 1.: Marta" Vučić o novim izborima u Beogradu: Biće ih ukoliko ne bude legitimne većine

Blic 20.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gost je večerašnje emisije "Takovska 10" na RTS, gde će govoriti o aktuelnim političkim i društvenim temama. - Od ponedeljka ću krenuti u konsultacije nu skladu sa Ustavom, sa onima koji žele da poštuju Ustav i… »

Vesti dana »