Povezane vesti

Šokantno! Taker Karlson obelodanio: Boris Džonson mi je tražio milion dolara za intervju!

Šokantno! Taker Karlson obelodanio: Boris Džonson mi je tražio milion dolara za intervju!

Kurir 21.02.2024
Američki novinar Taker Karlson je u intervjuu za Blejz rekao da je bivši britanski premijer Boris Džonson od njega tražio milion dolara za intervju u kome bi objasnio svoj stav o sukobu u Ukrajini. Karlson je Džonsona nazvao čovekom koji je 2022… »
Taker Karlson žestoko kritikovao Borisa Džonsona: Tražio mi je milion dolara za intervju

Taker Karlson žestoko kritikovao Borisa Džonsona: Tražio mi je milion dolara za intervju

Euronews 21.02.2024
Američki novinar Taker Karlson optužio je u utorak bivšeg britanskog premijera Borisa Džonsona da mu je tražio milion dolara za intervju. On je to rekao u emisiji voditelja Glena Beka, nakon Džonsonove oštre osude intevrjua sa ruskim predsednikom… »
Taker Karlson: Pratili su me, Boris Džonson želi milion dolara (video)

Taker Karlson: Pratili su me, Boris Džonson želi milion dolara (video)

Politika 21.02.2024
Nakon optužbi bivšeg britanskog premijera Borisa Džonsona da je "marioneta Kremlja", Karlson zatražio intervju sa njim. Američki novinar Taker Karlson izjavio je da su ga američke obaveštajne agencije pratile pre intervjua sa predsednikom Rusije… »
Taker Karlson: Boris Džonson mi je tražio milion dolara za intervju

Taker Karlson: Boris Džonson mi je tražio milion dolara za intervju

Vesti online 21.02.2024
Bivši premijer Velike Britanije Boris Džonson tražio je od američkog novinara Takera Karlsona milion dolara za intervju u kojem bi on razjasnio svoj stav prema konfliktu u Ukrajini. – Boris Džonson me je nazvao “oružjem Kremlja” ili nešto… »
Karlson: Pratili me pre razgovora sa Putinom, Džonson traži milion dolara za intervju

Karlson: Pratili me pre razgovora sa Putinom, Džonson traži milion dolara za intervju

RTS 21.02.2024
Američki novinar Taker Karlson izjavio je da su ga američke obaveštajne agencije pratile pre intervjua sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. Taker Karlson je rekao da je nekoliko dana pre zakazanog intervjua sa ruskim predsednikom Vladimirom… »
Karlson: Pratili su me pre razgovora sa Putinom, Boris Džonson mi traži milion dolara za intervju

Karlson: Pratili su me pre razgovora sa Putinom, Boris Džonson mi traži milion dolara za intervju

Blic 21.02.2024
Američki novinar Taker Karlson izjavio je danas da su ga američke obaveštajne agencije pratile pre intervjua sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. - Dobio sam poziv od reportera "Njujork tajmsa" koji je me je pitao kada ću intervjuisati Putina… »
Karlson: Pratili me pre razgovora sa Putinom, Džonson traži milion dolara za intervju

Karlson: Pratili me pre razgovora sa Putinom, Džonson traži milion dolara za intervju

Telegraf 21.02.2024
Karlson: Pratili me pre razgovora sa Putinom, Džonson traži milion $ za intervju. Američki novinar Taker Karlson izjavio je danas da su ga američke obaveštajne agencije pratile pre i ntervjua sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. "Dobio sam… »

Vesti dana »