Povezane vesti

Četiri godine živeo kao sirotinja, Brena mu rekla strašne stvari… Saša Popović bankrotirao, pa potom opljačkan

Četiri godine živeo kao sirotinja, Brena mu rekla strašne stvari… Saša Popović bankrotirao, pa potom opljačkan

Svet & Skandal 21.02.2024
Život Saše Popovića nije bio uvek med i mleko Saša Popović nedavno je otkrio da je svu ušteđevinu 1993. godine ostavio u Dafiment banci, a posle bankrota četiri godine je živeo kao podstanar u garsonjeri od 17 kvadrata. Život Saše Popovića… »
U džakovima iznosio pare, pa ga ojadili za: 700.000 maraka Saša Popović bankrotirao, pa opljačkan: "Znali su da imam skupe…

U džakovima iznosio pare, pa ga ojadili za: 700.000 maraka Saša Popović bankrotirao, pa opljačkan: "Znali su da imam skupe…

Blic 21.02.2024
Saša Popović nedavno je otkrio da je svu ušteđevinu 1993. godine ostavio u Dafiment banci, a posle bankrota četiri godine je živeo kao podstanar u garsonjeri od 17 kvadrata. On je, prema sopstvenom priznanju, uložio kod Dafine oko 300.000 maraka, s… »
Popović u džakovima iznosio pare, Dafina ga ojadila za 700.000 maraka! Kako je estradni mag naseo na prevaru veka

Popović u džakovima iznosio pare, Dafina ga ojadila za 700.000 maraka! Kako je estradni mag naseo na prevaru veka

Kurir 21.02.2024
Čuvena bankarka Slobodana Miloševića i vlasnica Dafiment banke Dafina Milanović zavila je svojevremeno u crno pola zemlje, a jedan od onih koji je zbog nje ostao bez ičega bio je i Saša Popović, bivši direktor "Granda". On je, prema sopstvenom… »
Uložio stan i kola, pare donosio u džakovima! Otkriveno za koliko je Dafina ojadila Sašu Popovića - "Bio sam sirotinja"

Uložio stan i kola, pare donosio u džakovima! Otkriveno za koliko je Dafina ojadila Sašu Popovića - "Bio sam sirotinja"

Mondo 21.02.2024
Nekadašnji čelnik Grand produkcije je izgubio svu imovinu zbog vlasnice Dafiment banke. Nekadašnji čelnik Grand produkcije je izgubio svu imovinu zbog vlasnice Dafiment banke Nekadašnji prvi čovek Grand produkcije Saša Popović, nekoliko puta do… »

Vesti dana »