Povezane vesti
Zvanično - "Zmaj" Jočić otišao u Kazanj i zadužio osmicu!
Sportske.net 21.02.2024
Dosadašnji fudbaler Voždovca Bogdan Jočić potpisao je ugovor na četiri i po godine sa Rubinom iz Kazanja, saopštio je danas beogradski superligaš. Kako je navedeno na klupskom sajtu, radi se o još jednom kapitalnom transferu za Voždovac, a… »
Jočić potpisao ugovor na četiri i po godine sa Rubinom
Sport klub 21.02.2024
Dosadašnji fudbaler Voždovca Bogdan Jočić potpisao je ugovor na četiri i po godine sa Rubinom iz Kazanja, saopštio je danas beogradski superligaš. Kako je navedeno na klupskom sajtu, radi se o „još jednom kapitalnom transferu za Voždovac“, a… »
Vezista Zmajeva potpisao za Rubin
Sportski žurnal 21.02.2024
Najbolji igrač Superlige u decembru karijeru će nastaviti u Kazanju. Kao što je Žurnal najavio dosadašnji fudbaler Voždovca Bogdan Jočić potpisao je ugovor na četiri i po godine sa Rubinom iz Kazanja, saopštio je beogradski superligaš. Kako je… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za 2. jun: Danas sunčano i toplo vreme, do 33 stepena
Beta pre 1 satjoš 1 povezana

Selaković: Festival srpske patriotske pesme u Kladovu u čast kompozitora "Tamo daleko"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

"Ukrajinska akcija koja će biti u udžbenicima istorije": Oglasio se Zelenski nakon napada na Rusiju: Progovorio o specijalnoj operaciji "Mreža"
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

"Uvek su tu neke priče koje me ne interesuju": Trener Budućnosti zna šta je odlučilo meč sa Zvezdom
Mondo pre 1 satjoš 3 povezane

Samo jedan gol je viđen u dvomeču Napretka i Mladosti u baražu za popunu Super lige Srbije
Danas pre 3 satajoš 1 povezana