Povezane vesti

Branislav Jovanović nije više član koalicije Niš, moj grad

Branislav Jovanović nije više član koalicije Niš, moj grad

Glas juga 21.02.2024
Gradski odbor Koalicije “Niš moj grad” doneo je odluku na poslednjoj sednici da započne pregovore sa Novom Demokratskom strankom Srbije i koalicijom Nada kako bi formirali širi politički front, smatrajući ga neophodnim za smenu trenutne vlasti… »
"Niš, moj grad": Pregovaramo sa Novim DSS-om i NADOM, Bane Jovanović više nije naš član

"Niš, moj grad": Pregovaramo sa Novim DSS-om i NADOM, Bane Jovanović više nije naš član

Južne vesti 21.02.2024
Nakon što je Branislav Jovanović saopštio da će na lokalnim izborima nastupiti sa strankom Novo lice Srbije, iz koalicije “Niš, moj grad” tvrde da on više nije njihov član i da su oni zapravo u pregovorima sa Novim DSS-om i NADOM. Jovanović… »
Poznato i Novo lice Srbije: Za manju razliku juga i severa zemlje

Poznato i Novo lice Srbije: Za manju razliku juga i severa zemlje

Niške vesti 21.02.2024
Jovanović je istakao da je sve veća razlika između juga i severa Srbije i da će ukoliko pobede preokret u Nišu napraviti u prvoj godini vlasti, dok predsednik Novog lica Srbije Miloš Parandilović poziva druge opozicione stranke da im se pridruže i… »
Poznato i Novo lice Srbije: Za manju razliku juga i severa zemlje

Poznato i Novo lice Srbije: Za manju razliku juga i severa zemlje

Niške vesti 21.02.2024
Jovanović je istakao da je sve veća razlika između juga i severa Srbije i da će ukoliko pobede preokret u Nišu napraviti u prvoj godini vlasti, dok predsednik Novog lica Srbije Miloš Parandilović poziva druge opozicione stranke da im se pridruže i… »
Deo koalicije “Niš, moj grad” i Novo lice Srbije udružuju snage pred lokalne izbore

Deo koalicije “Niš, moj grad” i Novo lice Srbije udružuju snage pred lokalne izbore

Glas juga 21.02.2024
Na predstojećim lokalnim izborima u Nišu, deo koalicije “Niš, moj grad” i stranka Novo lice Srbije udružuju snage kako bi ponudili alternativu trenutnoj vlasti. Branislav Jovanović iz ove odborničke grupe ističe da nova grupacija ima za cilj da… »

Vesti dana »