Povezane vesti

„Bilo mi je bitnije da kupim krpice i odem u kafanu, nego da štedim za pesmu“: Kako je naša pevačica propustila priliku…

„Bilo mi je bitnije da kupim krpice i odem u kafanu, nego da štedim za pesmu“: Kako je naša pevačica propustila priliku…

Nova 21.02.2024
Nadežda Biljić je svoju karijeru započela sa samo 18 godina u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda." Pevačica Nadežda Biljić je nakon prestižnog takmičenja doživela veliku popularnost, a onda je snimila i pesmu pod nazivom „Ljubavnica“ koja… »
"Klinka iz Valjeva došla u Beograd" Imala ugovor s Grandom, pa otišla - Bilo mi važnije da kupim krpice nego snimim spot

"Klinka iz Valjeva došla u Beograd" Imala ugovor s Grandom, pa otišla - Bilo mi važnije da kupim krpice nego snimim spot

Mondo 21.02.2024
Pevačica Nadežda Biljić koja se našla u finalu muzičkog takmičenja Zvezde Granda sa tadašnjim pobednikom Darkom Lazićem, otkrila šta se desilo nakon što je potpisala petogodišnji ugovor sa ovom kućom. Pevačica Nadežda Biljić koja se našla… »
Doživela neočekivanu reakciju: Nadežda Biljić otkrila kako je Saša Popović reagovao kada je prekinula ugovor sa "Grandom"

Doživela neočekivanu reakciju: Nadežda Biljić otkrila kako je Saša Popović reagovao kada je prekinula ugovor sa "Grandom"

Blic 21.02.2024
Pevačica Nadežda Biljić proslavila se učešćem u "Zvezdama Granda". Ona je nakon takmičenja potpisala petogodišnji ugovor sa "Grand" produkcijom, a sada je otkrila kako je Saša Popović reagovao kada je odlučila da ga prekine. Naime, Nadežda je… »
"Iako sam bila favorit, nisam ušla u finale" Nadežda Biljić sve o ugovoru sa Sašom Popovićem i zašto je došlo do prekida…

"Iako sam bila favorit, nisam ušla u finale" Nadežda Biljić sve o ugovoru sa Sašom Popovićem i zašto je došlo do prekida…

Kurir 21.02.2024
Pevačica Nadežda Biljić proslavila se 2009. godine učešćem u Zvezdama Granda, a iako je tada osvojila srca publike i potpisala ugovor sa Sašom Popovićem, brzo je došlo do raskida saradnje. Kako je objasnila u svojoj ispovesti, još u samom finalu… »
„Taj razgovor sa Sašom Popovićem pamtim i dan-danas“: Ovako se nesuđena Zvezda Granda oprostila od velike scene

„Taj razgovor sa Sašom Popovićem pamtim i dan-danas“: Ovako se nesuđena Zvezda Granda oprostila od velike scene

Nova 21.02.2024
Pevačica iskreno o svojoj odluci koja joj je promenila život. Nadežda Biljić danas važi za jednu od najangažovanijih pevačica u Srbiji, a nastupe zakazuje nekoliko meseci unapred. Ona je bila gost emisije „ Ispovest“ autora i voditelja Nemanja… »

Vesti dana »