Povezane vesti

„Molila sam te da nas ne ostavljaš, rekao si da nikada nećeš“: Potresne reči žene brutalno ubijenog Milana u Zemunu

„Molila sam te da nas ne ostavljaš, rekao si da nikada nećeš“: Potresne reči žene brutalno ubijenog Milana u Zemunu

Nova 21.02.2024
Milan Šuša (39) brutalno je ubijen 17. februara dok je zatvarao kapiju od svog dvorišta, a likvidaciju su snimile sigurnosne kamere koje su postavljene na njegovoj kući. Kako se vidi na snimku, Milan Šuša je automobilom izašao iz dvorišta nakon… »
Živećeš kroz svoju hurem! Danas sahrana likvidiranog Šuše: Porodica se oprašta potresnim čituljama legende nikad ne…

Živećeš kroz svoju hurem! Danas sahrana likvidiranog Šuše: Porodica se oprašta potresnim čituljama legende nikad ne…

Kurir 21.02.2024
Milan Šuša (39) iz Zemuna koji je mafijaški likvidiran na kućnom pragu kada ga je u sačekuši ubio egzekutor sa maskom na licu na kućnom pragu, biće danas sahranjen u Starim Banovcima. Podsetimo, napadač je čekao Šušu u blizini njegove kuće, a… »
"Molila sam te da nas ne ostavljaš, rekao si da nikad nećeš": Potresne reči žene brutalno ubijenog Milana u Zemunu: Iza…

"Molila sam te da nas ne ostavljaš, rekao si da nikad nećeš": Potresne reči žene brutalno ubijenog Milana u Zemunu: Iza…

Blic 21.02.2024
Milan Šuša (39) brutalno je ubijen 17. februara dok je zatvarao kapiju od svog dvorišta, a likvidaciju su snimile sigurnosne kamere koje su postavljene na njegovoj kući. Kako se vidi na snimku do kojeg je došao "Blic", Milan Šuša je automobilom… »

Vesti dana »