Povezane vesti

Srbin u svetu F1: Kostić član Van Amersfrot Rejsinga

Srbin u svetu F1: Kostić član Van Amersfrot Rejsinga

Sport klub 21.02.2024
Došlo je vreme da i Srbija ima svog predstavnika u svetu Formule 1. Mladi Andrija Kostić je potpisao za čuveni tim Van Amersfort i takmičiće se u Formuli 4. Talentovani srpski vozač je posle takmičenja u kartingu i nedavnih testiranja bolida… »
Kostić: Želim da postanem prvi Srbin u Formuli 1 i nasledim Hamiltona u Ferariju

Kostić: Želim da postanem prvi Srbin u Formuli 1 i nasledim Hamiltona u Ferariju

Sportski žurnal 21.02.2024
Kostić je postao član čuvene holandske ekipe "Van Amersfoort Rejsing" i naredne sezone će se takmičiti u šampionatu Italije Formule 4, jednom od najjačih svetskih šampionata za mlade vozače i niže kategorija trka formula. - Moj san je da… »
Nova Nada automobilizma: Kostić želi u Formulu 1

Nova Nada automobilizma: Kostić želi u Formulu 1

Večernje novosti 21.02.2024
Moj san je da postanem prvi Srbin u Formuli 1 i nasledim mog idola Luisa Hamiltona u Ferariju, rekao je mladi 14-godišnji srpski automobilista Andrija Kostić. FOTO: AP/Tanjug Kostić je postao član čuvene holandske ekipe "Van Amersfoort Racing" i… »
Mladi Srbin želi u formulu 1: Da li će Kostić dostići snove i naslediti Hamiltona u Ferariju?

Mladi Srbin želi u formulu 1: Da li će Kostić dostići snove i naslediti Hamiltona u Ferariju?

Dnevnik 21.02.2024
BEOGRAD: „Moj san je da postanem prvi Srbin u Formuli 1 i nasledim mog idola Luisa Hamiltona u Ferariju”, rekao je mladi 14-godišnji srpski automobilista Andrija Kostić. Kostić je postao član čuvene holandske ekipe "Van Amersfoort Racing" i… »
Metorski uspon Andrije Kostića za tačno dve godine

Metorski uspon Andrije Kostića za tačno dve godine

Sportski žurnal 21.02.2024
Izvanredan uspeh četrnaestogodišnjeg Beograđanina. Mladi 14-godišnji srpski vozač postao je član čuvene holandske ekipe, za koju su između ostalih vozili i: Maks Ferštapen, trostruki šampion sveta Formule 1, kao i Šarl Lekler, vozač ekipe… »

Vesti dana »