Povezane vesti

Advokatica severine otkrila emocije pevačice: Da sam na njenom mestu, skočila bih sa beograđanke! Turlakov: Divim se njenoj…

Advokatica severine otkrila emocije pevačice: Da sam na njenom mestu, skočila bih sa beograđanke! Turlakov: Divim se njenoj…

Kurir 21.02.2024
Poznatoj pevačici Severini Vučković vraćeno je starateljstvo nad sinom. Nakon prašine koja se podigla zbog presude Vrhovnog suda, ponovo dolazi do zaokreta, piše Večernji list. Županijski sud u Splitu na sednici održanoj 6. februara praktično je… »
„Znam kako izgleda život sa tugom“: Severina se prvi put javno obratila nakon što joj je vraćeno starateljstvo nad…

„Znam kako izgleda život sa tugom“: Severina se prvi put javno obratila nakon što joj je vraćeno starateljstvo nad…

Nova 21.02.2024
Popularna pevačica Severina Vučković uspela je da povrati starateljstvo nad sinom Aleksandrom u sudskom procesu koji vodi sa bivšim suprugom Milanom Popovićem. Splitski Županijski sud ponovio je svoju pređašnju pravnu odluku po kojoj su otac i… »
"Svako ko je osetio tugu, zna kako izgleda život sa njom!" Severinino šok obraćanje nakon što joj je sud vratio sina

"Svako ko je osetio tugu, zna kako izgleda život sa njom!" Severinino šok obraćanje nakon što joj je sud vratio sina

Kurir 21.02.2024
Samo dvadesetak dana nakon što je u javnosti veliku buru izazvalo rešenje Vrhovnog suda koji je prihvatio reviziju i ukinuo odluku splitskog Županijskog suda vezanu za zajedničko starateljstvo Severine i Milana Popovića nad njihovim sinom te… »
"Svako ko je osetio tugu, zna kako izgleda život sa njom": Severina se javno oglasila nakon što joj je sud vratio sina

"Svako ko je osetio tugu, zna kako izgleda život sa njom": Severina se javno oglasila nakon što joj je sud vratio sina

Blic 21.02.2024
Samo dvadesetak dana nakon što je u javnosti veliku buru izazvalo rešenje Vrhovnog suda koji je prihvatio reviziju i ukinuo odluku splitskog Županijskog suda vezanu za zajedničko starateljstvo Severine Vučković i Milana Popovića nad njihovim sinom… »
Nakon ekspresne odluke splitskog suda: Šta su dalji koraci koje će preduzeti Severina

Nakon ekspresne odluke splitskog suda: Šta su dalji koraci koje će preduzeti Severina

Večernje novosti 21.02.2024
SPLITSKI sud ekspresno je doneo odluku da su Severina Vučković i Milan Popović dužni da roditeljsko starateljstvo nad maloletnim sinom Aleksandrom obavljaju sporazumno, zajednički i ravnopravno. Time je, opet, sve vraćeno na staro, bez obzira na to… »

Vesti dana »