Povezane vesti

Zaradila milone, a zbog jednog bi se svega odrekla! Branka Sovrlić o bolnoj temi: "u inostranstvu sam izgubila bebu"

Zaradila milone, a zbog jednog bi se svega odrekla! Branka Sovrlić o bolnoj temi: "u inostranstvu sam izgubila bebu"

Mondo 21.02.2024
Branka Sovrlić govorila je o najbolnijoj temi, trenutku kada je izgubila dete. Branka Sovrlić govorila je o najbolnijoj temi, trenutku kada je izgubila dete. Pevačica Branka Sovrlić i njen suprug izgradili su pravu imperiju, a za nju kažu da je… »
"U: inostranstvu sam izgubila bebu": Jedna od najbogatijih pevačica otkrila kako je zaradila milione, pa progovorila o bolnoj…

"U: inostranstvu sam izgubila bebu": Jedna od najbogatijih pevačica otkrila kako je zaradila milione, pa progovorila o bolnoj…

Blic 21.02.2024
Pevačica Branka Sovrlić i njen suprug izgradili su pravu imperiju, a za nju kažu da je najbogatija na estradi. Naime, Branka je jednom prilikom pričala po velikom bogatstvu koje ona i njen suprug imaju. - Ja sam nasledila nešto od roditelja, a i… »
"Morala sam da radim i izgubila sam bebu dok sam bila po inostranstvu" Branka Sovrlić o najtežim danima u životu

"Morala sam da radim i izgubila sam bebu dok sam bila po inostranstvu" Branka Sovrlić o najtežim danima u životu

Kurir 21.02.2024
Branka Sovrlić i njen suprug izgradili su pravu imperiju, a za nju kažu da je najbogatija na estradi. Branka je jednom prilikom pričala po velikom bogatstvu koje ona i njen suprug imaju. - Ja sam nasledila nešto od roditelja, a i suprug je nasledio… »
Branka Sovrlić, jedna je od najbogatijih pevačica na estradi!

Branka Sovrlić, jedna je od najbogatijih pevačica na estradi!

Svet plus 21.02.2024
Branka Sovrlić, jedna je od najbogatijih pevačica na estradi ali kaže da joj ne prija kada je nazivaju "milionerka". Evo kako su suprug i ona stekli bogatstvo. Jednom prilikom Branka je ispričala na koji način su došli do velikog novca: "Ja sam… »

Vesti dana »