Povezane vesti

Pritvor osumnjičenom za posredovanje u vršenju prostitucije

Pritvor osumnjičenom za posredovanje u vršenju prostitucije

RTV 21.02.2024
BEOGRAD - Na predlog Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu sud je odredio do 30 dana pritvor I.Z. (26) osumnjičenom da je oštećenu T.K. spojio sa braćom M.P. i U.P. koji se sumnjiče za organizaciju prostitucije. Osumnjičeni je na… »
Saslušan kum braće Panić zbog učestvovanja u lancu prostitucije: Drugaricu preporučio za „masaže“, pa joj tražio…

Saslušan kum braće Panić zbog učestvovanja u lancu prostitucije: Drugaricu preporučio za „masaže“, pa joj tražio…

Nova 21.02.2024
I. Z. (26), koji je uhapšen zbog sumnje da je učestvovao u posredovanju u vršenju prostitucije, na saslušanju u Trećem tužilaštvu priznao je krivično delo koje mu se stavlja na teret i izjavio da je on svoju drugaricu oštećenu T. K., koja je… »
Saslušan još jedan makro braće panić: Drugaricu preporučio da bude "maserka", pa pred tužiocem propevao! Ovo su detalji

Saslušan još jedan makro braće panić: Drugaricu preporučio da bude "maserka", pa pred tužiocem propevao! Ovo su detalji

Blic 21.02.2024
U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je Ivan Z. (26) koji je uhapšen u akciji na okolnosti izvršenja krivičnog dela Posredovanje u vršenju prostitucije. Ivan Z. je uhapšen u akciji Trećeg osnovnog javnog tužilaštva i… »
Određen pritvor osumnjičenom za posredovanje u vršenju prostitucije

Određen pritvor osumnjičenom za posredovanje u vršenju prostitucije

RTS 21.02.2024
Na predlog Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu određen je pritvor I. 3. zbog sumnje da je oštećenu T. K. spojio sa braćom M. P. i U. P., koji se sumnjiče za prostituciju. Tužilaštvo navelo da bi na slobodi osumnjičeni mogao da utiče… »
Kum uroša panića priznao da je podvodio drugaricu i uzimao joj procenat: "Tražila je posao, ja sam je preporučio braći…

Kum uroša panića priznao da je podvodio drugaricu i uzimao joj procenat: "Tražila je posao, ja sam je preporučio braći…

Kurir 21.02.2024
Ivan Z. (26) koji je uhapšen u akciji Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu i policijskih službenika JRM, na saslušanju u tužilaštvu priznao je posredovanje u prostituciji. - U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je… »
Osumnjičeni za prostituciju do detalja ispričao šemu "rada": Drugarici nudio da bude "maserka"

Osumnjičeni za prostituciju do detalja ispričao šemu "rada": Drugarici nudio da bude "maserka"

Telegraf 21.02.2024
Tražio od oštećene da mu da procenat od zarade. U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je I. Z. (26) koji je uhapšen u akciji na okolnosti izvršenja krivičnog dela posredovanje u vršenju prostitucije. Uhapšeni je priznao… »

Vesti dana »