Povezane vesti

Vučić: Preuveličavali broj gledalaca

Vučić: Preuveličavali broj gledalaca

Sportski žurnal 21.02.2024
Predsednik Srbije govorio o večitima na otvaranju Međunarodnog sajma turizma. Međunarodni sajam turizma, 45. po redu, otvoren je večeras na Beogradskom sajmu, u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića i grčke ministarke turizma Olge… »
Željko me zvao u jedan ujutru posle tog meča: Obradović se tada ljutio, rekao da je izgubio prijatelja

Željko me zvao u jedan ujutru posle tog meča: Obradović se tada ljutio, rekao da je izgubio prijatelja

Mondo 21.02.2024
Nebojša Čović pričao je i o Željku Obradoviću. Nebojša Čović pričao je i o Željku Obradoviću. Crvena zvezda i Partizan odigrali su poslednji meč u finalu Kupa Radivoja Koraća i crveno-beli su odneli pobedu u tom okršaju. Posle tog duela… »
Vučić u deset sekundi tišine više rekao o Zvezdi i Partizanu nego svom pričom o parama za večite

Vučić u deset sekundi tišine više rekao o Zvezdi i Partizanu nego svom pričom o parama za večite

Nova 21.02.2024
Već danima unazad se u našoj zemlji raspreda o tome ko je veći državni projekat, Crvena zvezda, ili Partizan i to je ona kuloarska zanimacija navijača dva kluba. Iskru su zapalili navijači Zvezde, koji su tokom Kupa Radivoja Koraća u Nišu počeli… »
Vučić opet o „večitima“: Kaže da izmišljaju broj gledalaca

Vučić opet o „večitima“: Kaže da izmišljaju broj gledalaca

Sport klub 21.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otvorio je 45. Međunarodni sajam turizma, pa je priliku iskoristio da još malo govori o najpopularnijim srpskim klubovima – Partizanu i Crvenoj zvezdi. Sponzor specijala Evrolige u sezoni 2023/24 – MaxBet… »
Čović: "Jako je tužno i ružno da neko poriče pomoć države"

Čović: "Jako je tužno i ružno da neko poriče pomoć države"

Sportske.net 21.02.2024
Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović rekao je gostujući u podkastu "Luka i Kuzma" da je minuli Kup Radivoj Korać u Nišu najbolje organizovan do sada. On je najpre počeo sa najaktuelnijim temama, pa se osvrnuo na izjavu Željka Obradovića da… »
Neko je poricao pomoć države! Čović se oglasio: Ne priča se o pobedi Zvezde i izvanrednim sudijama!

Neko je poricao pomoć države! Čović se oglasio: Ne priča se o pobedi Zvezde i izvanrednim sudijama!

Mondo 21.02.2024
Nebojša Čović pričao je o Crvenoj zvezdi, budžetu, pojačanjima... Nebojša Čović pričao je o Crvenoj zvezdi, budžetu, pojačanjima... Nebojša Čović javio se posle svih dešavanja od prethodnih dana, po završetku Kupa Radivoja Koraća. U… »
Ne idem iz Partizana, mogu samo da perem čaše! Željko Obradović se oglasio - svi Grobari su ovo hteli da čuju!

Ne idem iz Partizana, mogu samo da perem čaše! Željko Obradović se oglasio - svi Grobari su ovo hteli da čuju!

Mondo 21.02.2024
Željko Obradović potvrdio je da će ostati u Partizanu. Željko Obradović potvrdio je da će ostati u Partizanu. Željko Obradović ostaje u Partizanu! Posle raznih spekulacija i glasina oko mogućeg odlaska trofejni stručnjak je smirio navijače i… »
Željko Obradović na druženju sa navijačima u Čačku: Ne idem ja nigde iz Partizana

Željko Obradović na druženju sa navijačima u Čačku: Ne idem ja nigde iz Partizana

Danas 21.02.2024
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović tokom pauze zbog reprezentativnih takmičenja otišao je u rodni Čačak, gde se susreo i sa navijačima crno-belih. Tokom druženja u kafiću „Žoc“, najbolji trener u Evropi odgovorio je i na pitanje… »
„Ne idem ja nikud iz Partizana, mogu samo da perem čaše“

„Ne idem ja nikud iz Partizana, mogu samo da perem čaše“

Nova 21.02.2024
Velika bura se podigla prethodnog vikenda u kojoj se našao Željko Obradović kada je najtrofejinij stručnjak evropske košarke održao govor koji je pokrenuo brojna pitanja. Obradović je posle poraza u finalu Kupa Radivoja Koraća od Crvene zvezde… »
Oglasio se Željko Obradović po prvi put posle finala Kupa - Ostaje li u Partizanu?

Oglasio se Željko Obradović po prvi put posle finala Kupa - Ostaje li u Partizanu?

Sportske.net 21.02.2024
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović posetio je, sada već kultni kafić koji nosi ime po njegovom nadimku "Žoc" u Čačku gde je imao poruku za javnost i navijače crno-belih. Nakon poraza od Crvene zvezde u finalu Kupa Radivoja Koraća… »
"Mogu samo da dođem ovde da perem čaše!" Obradović raspametio zabrinute Grobare! Otišao u Čačak i jednom rečenicom…

"Mogu samo da dođem ovde da perem čaše!" Obradović raspametio zabrinute Grobare! Otišao u Čačak i jednom rečenicom…

Kurir 21.02.2024
Nakon što je zabrinuo navijače Partizana izjavom na konferenciji za medije nakon finala Kupa Radivoja Koraća, Željko Obradović je sada oduševio sve koji vole crno-bele boje. Partizan je poražen u niškom Čairu od Crvene zvezde, a reči koje je… »
Željko Obradović se oglasio prvi put posle kupa "Ne idem ja nigde!"

Željko Obradović se oglasio prvi put posle kupa "Ne idem ja nigde!"

Dnevnik 21.02.2024
Trener crno-belih posetio rodni Čačak, gde je bio kod prijatelja u kafiću koji nosi naziv Žoc po njegovom čuvenom nadimku. Na nedavno završenom Kupu Radivoja Koraća u Nišu pehar je prigrlila ekipa Crvene zvezde, koja je rezultatom 85:79 savladala… »

Vesti dana »