Povezane vesti

Uoči prvog koncerta u Beogradu Alen Islamović poručuje: Proleće na MTS dvoranu sleće

Uoči prvog koncerta u Beogradu Alen Islamović poručuje: Proleće na MTS dvoranu sleće

Story 21.02.2024
Prvi solistički koncert Alena Islamovića u Beogradu, zakazan je za 22. mart, pod sloganom „Ti si moja eksplozija”. Na repertoaru će se naći brojni hitovi koje je otpevao tokom četiri decenije karijere, a publika će biti u prilici da premijerno… »
Alena Islamovića za Beograd veže jedna velika uspomena: Ovo je razlog zašto mu ovaj grad uvek miriše na ljubav

Alena Islamovića za Beograd veže jedna velika uspomena: Ovo je razlog zašto mu ovaj grad uvek miriše na ljubav

Svet & Skandal 21.02.2024
Koncert Alena Islamovića u Beogradu biće spektakl Alen Islamović, čiji su glas i pesme obeležili rok scenu ovih prostora, svoj prvi solistički koncert u Beogradu održaće 22. marta u MTS dvorani. Koncert Alena Islamovića u Beogradu pod sloganom… »
Ti si moja eksplozija: Alen Islamović otkrio detalje solističkog koncerta koji sprema (foto)

Ti si moja eksplozija: Alen Islamović otkrio detalje solističkog koncerta koji sprema (foto)

Večernje novosti 21.02.2024
ROK ZVEZDA Alen Inslamović održaće veliki koncert u MTS dvorani pod sloganom "Ti si moja ekspolozija". Foto: Bojan Petrović Alen je istakao da je koncert nazvao ovako upravo po njegovoj pesmi. - Ovo je jedna od mojih omiljenih pesama, odnosno njen… »

Vesti dana »