Povezane vesti

Priština odbila poziv Brisela na sastanak o dinaru

Priština odbila poziv Brisela na sastanak o dinaru

Politika 21.02.2024
Zamenik prištinskog premijera Besnik Bisljimi izjavio je da je primio poziv Brisela za sastankom povodom nove regulative Centralne banke tzv. Kosova o dinaru, ali da je odbio da učestvuje, prenosi "Ekonomija onlajn". On je naveo da neće biti učesnik… »
Kada će i da li će Vučić i Kurti u Brisel: "Sastanak bi verovatno bio neuspešan, EU ne želi da urušava kredibilitet"

Kada će i da li će Vučić i Kurti u Brisel: "Sastanak bi verovatno bio neuspešan, EU ne želi da urušava kredibilitet"

Euronews 21.02.2024
Dok predsednik Srbije Aleksandar Vučić očekuje poziv u Brisel, portparol Evropske komisije Peter Stano kaže da Evropska unija u ovoj fazi nema ništa da najavi u vezi sa bilo kakvim predstojećim dijalogom Beograda i Prištine na visokom nivou. Da li… »
Priština se prokurtila, ali su na izdisaju: Odbili sastanak o dinaru u Briselu - osuli po Lajčaku!

Priština se prokurtila, ali su na izdisaju: Odbili sastanak o dinaru u Briselu - osuli po Lajčaku!

Pravda 21.02.2024
Zamenik prištinskog premijera Besnik Bisljimi izjavio je da je primio poziv Brisela za sastankom povodom nove regulative Centralne banke tzv. Kosova o dinaru, ali da je odbio da učestvuje, prenosi "Ekonomija onlajn". On je naveo da neće biti učesnik… »
Bisljimi: Primio sam poziv Lajčaka za sastanak o dinaru, neću ići u Brisel jer to nije deo dijaloga

Bisljimi: Primio sam poziv Lajčaka za sastanak o dinaru, neću ići u Brisel jer to nije deo dijaloga

RTV 21.02.2024
PRIŠTINA - Zamenik premijera privremenih prištinskih institucija i glavni pregovarač u dijalogu sa Beogradom Besnik Bisljimi izjavio je da je primio poziv Brisela za sastanak sledeće nedelje po pitanju uredbe centralne banke u Prištini kojom se ukida… »
Bisljimi: Pitanje dinara nije deo dijaloga, neću ići na sastanak u Brisel

Bisljimi: Pitanje dinara nije deo dijaloga, neću ići na sastanak u Brisel

RTS 21.02.2024
Prvi potpredsenik vlade u u Prištini Besnik Bisljimi izjavio je da je iz Brisela dobio poziv za sastanak sledeće nedelje o zabrani upotrebe dinara, ali je naveo da neće da se odazove. Besnik Bisljimi je rekao da neće učestvovati na sastanku, jer… »
Bisljimi : Dobio sam poziv od Lajčaka za sastanak, ali ne idem jer pitanje valute nije deo pregovora

Bisljimi : Dobio sam poziv od Lajčaka za sastanak, ali ne idem jer pitanje valute nije deo pregovora

Novi magazin 21.02.2024
Zamenik premijera Kosova Besnik Bislimi je danas saopštio da je iz Brisela dostavljen zahtev za sastanak Kosova i Srbije sledeće nedelje povodom zabrane platnog prometa u dinarima, ali da neće otići jer "pitanje dinara nije deo dijaloga". On je… »
Priština odbila poziv Brisela na sastanak o dinaru

Priština odbila poziv Brisela na sastanak o dinaru

Sputnik 21.02.2024
Besnik Bisljimi, zamenik premijera privremenih institucija u Prištini, izjavio je da je primio poziv Brisela za sastanak povodom nove regulative tzv. Centralne banke Kosova o dinaru, ali da je odbio da učestvuje, prenosi „Ekonomija onlajn“. Bisljimi… »
Bisljimi: Primio sam poziv Lajčaka za sastanak o dinaru, neću ići u Brisel

Bisljimi: Primio sam poziv Lajčaka za sastanak o dinaru, neću ići u Brisel

Euronews 21.02.2024
Zamenik premijera privremenih prištinskih institucija i glavni pregovarač u dijalogu sa Beogradom Besnik Bisljimi izjavio je da je primio poziv Brisela za sastanak sledeće nedelje po pitanju uredbe centralne banke u Prištini kojom se ukida upotreba… »

Vesti dana »