Povezane vesti

Mali damjan u narodnoj nošnji, za njega specijalan vatromet! Sloba emotivnom objavom sve raznežio: "Nemoj brzo da mi…

Mali damjan u narodnoj nošnji, za njega specijalan vatromet! Sloba emotivnom objavom sve raznežio: "Nemoj brzo da mi…

Kurir 21.02.2024
Pevač Sloba Radanović i njegova supruga Jelena napravili su veliko gala svadbeno veselje i 1. rođendan njihovom sinu Damjanu. Oni su organizovali slavlje u jednom prestoničkom restoranu, gde su okupili veliki broj zvanica, među kojima je bilo i mnogo… »
Slavlje u domu Maje Berović: Pevačica nikad nije bila emotivnija, oglasila se i Ceca (foto)

Slavlje u domu Maje Berović: Pevačica nikad nije bila emotivnija, oglasila se i Ceca (foto)

Svet & Skandal 21.02.2024
Sin Maje Berović proslavlja drugi rođendan Maja Berović na današnji dan, pre dve godine, postala je majka, a tim povodom pevačica je organizovale slavlje za svog jedinca. Sin Maje Berović proslavio je drugi rođendan, a pevačica nije krila radost i… »
Sine moj, sokole, voli te tata: Jedina slika Slobinog sina sa 1. rođendana i svadbe (foto)

Sine moj, sokole, voli te tata: Jedina slika Slobinog sina sa 1. rođendana i svadbe (foto)

Večernje novosti 21.02.2024
SLOBA RADANOVIĆ i njegova supruga Jelena napravili su veliko gala svadbeno veselje i 1. rođendan njihovom sinu Damjanu. Foto: Novosti Oni su organizovali slavlje u jednom prestoničkom restoranu, gde su okupili veliki broj zvanica, među kojima je bilo… »
Rodilo se sve što volim: Maja Berović proslavlja drugi rođendan svom sinu (foto)

Rodilo se sve što volim: Maja Berović proslavlja drugi rođendan svom sinu (foto)

Večernje novosti 21.02.2024
REGIONALNA MUZIČKA ZVEZDA Maja Berović proslavila je sinu Lavu drugi rođendan. Foto: Printskrin Instagram/mayaberovicofficial Na društvenim mrežama pokazala detalje sa žurke. Objava koju deli Maya Berovic (@mayaberovicofficial) - Na dan kad si… »
Drugi rođendan sina maje Berović: Pevačicu preplavile emocije: "Voli te mamica odavde do beskraja", bajka za malog lava…

Drugi rođendan sina maje Berović: Pevačicu preplavile emocije: "Voli te mamica odavde do beskraja", bajka za malog lava…

Blic 21.02.2024
Muzička zvezda Maja Berović (36) proslavila je sinu Lavu drugi rođendan, te je na društvenim mrežama pokazala detalje sa žurke. - Na dan kad si rođen rodilo se sve što volim. Srećan rođendanko sine moj voljeni, pesmo moja vesela - napisala je u… »
Veliko slavlje u domu maje Berović! Podelila emotivne kadrove: "Voli te mamica odavde do beskraja"

Veliko slavlje u domu maje Berović! Podelila emotivne kadrove: "Voli te mamica odavde do beskraja"

Kurir 21.02.2024
Maja Berović danas ima velikog razloga za slavlje, njen sin Lav slavi 2. rođendan, što je ponosna mama podelila na Instagramu. Pevačica do sada svog naslednika nije pokazivala u javnosti, a njegove slike retko kada je delila na društvenim mrežama… »

Vesti dana »