Povezane vesti
Održana projekcija dokumentarnog filma „20 dana u Mariupolju” o ratu u Ukrajini
Politika 21.02.2024
Specijalna humanitarna projekcija dokumentarnog filma „20 dana u Mariupolju” ukrajinskog reditelja Mstislava Černova, održana je večeras u Dvorani kulturnog centra Beograda. Ovim filmom obeležena je druga godišnjica ruske invazije na Ukrajinu, naveli su… »
Od humanitarne projekcije filma "20 dana Marijupolja" pomoć za ugrožene u Ukrajini
Radio 021 21.02.2024
Humanitarna projekcija filma "20 dana Marijupolja" Mstislava Černova organizovana je večeras u Dvorani Kulturnog centra u Beogradu. Prikupljena sredstva od prodaje ulaznica biće prosleđene organizacijama koje pomažu ugroženima u Ukrajini. Ambasador… »
“20 dana u Mariupolju“: Film težak za gledanje koji treba videti
Vreme 21.02.2024
Dokumentarni film “20 dana u Mariupolju“ novinara Asošijejted presa i dobitnika Pulicerove nagrade za hrabro izveštavanje iz ovog grada pod ruskom opsadom Mstislava Černova, koji je bio nominovan za Oskara, biće prikazan danas u 19 časova u Dvorani… »
Vesti dana »
Goci o događajima u Valjevu i Novom Sadu pre godinu dana: Politička odgovornosti vodi do Vučića
Beta pre 3 satajoš 22 povezane
Kragujevac: Vremenska prognoza za predstojeći vikend (od 14. do 16. avgusta)
Pressek pre 3 satajoš 27 povezanih
Razorni šumski požari pogodili primorska područja u Hrvatskoj i Grčkoj
Naslovi.ai pre 9 minutajoš 127 povezanih





