Povezane vesti
Lažni tajni agent osumnjičen za nasilje i falsifikovanje
Politika 21.02.2024
Državljanin BiH se predstavljao kao slovenački obaveštajac, koristio „audi” za koji nema nijedan dokument. Državljanin BiH M. J. (35), sa privremenim boravkom u Budvi, 28. januara ove godine je uhapšen zbog nasilja u porodici. Bio bi ovo jedan od… »
Državljanin Bosne uhapšen u Budvi: Prijavljen za nasilje u porodici, a zatim policiji izrekao laž koja ga je skupo koštala
Kurir 21.02.2024
U službene prostorije Odeljenja bezbednosti Budva je 28. januara doveden M.J. (35) iz Bosne i Hercegovine, sa privremenim boravkom u Budvi, zbog prijave za nasilje u porodici. “Tom prilikom se ovo lice službenicima Odeljenja bezbednosti Budva predstavilo… »
Vesti dana »

Jovanović Ćuta: Oni koji su 5. oktobra 2000. nosili transparente danas nose partijske ugovore
Beta pre 1 satjoš 30 povezanih

Trump: Odbije li predati vlast nad Gazom, Hamas će biti potpuno uništen
SEEbiz pre 15 minutajoš 27 povezanih

Putin upozorio šta će se desiti ako Kijev dobije "tomahavk"; zašto je Ukrajini bilo teško da obara rakete i dronove
RTS pre 35 minutajoš 41 povezana

Brutalno je, ali uslovi su isti za sve – Đoković: Meni je to biološki veći izazov, publika me je podigla
Dnevnik pre 35 minutajoš 34 povezane