Povezane vesti

Rusija i Ukrajina: „Žao mi je svakog izgubljenog života": Kako su dve godine rata promenile Rusiju

Rusija i Ukrajina: „Žao mi je svakog izgubljenog života": Kako su dve godine rata promenile Rusiju

BBC News 22.02.2024
Početak rata u Ukrajini bio je prelomni trenutak, ali pravac kojim Rusija ide odavno je jasan. Dok sam stajao i posmatra Ruse kako polažu cveće u znak sećanja na Alekseja Navaljnog, mladić je sa mnom podelio mišljenje o smrti ruskog opozicionara u… »
Rusija i Ukrajina: „Žao mi je svakog izgubljenog života“: Kako su dve godine rata promenile Rusiju

Rusija i Ukrajina: „Žao mi je svakog izgubljenog života“: Kako su dve godine rata promenile Rusiju

Danas 22.02.2024
Dok sam stajao i posmatra Ruse kako polažu cveće u znak sećanja na Alekseja Navaljnog, mladić je sa mnom podelio mišljenje o smrti ruskog opozicionara u zatvoru. „U šoku sam“, rekao mi je, „isto kao pre dve godine, 24. februara: kada je počeo… »
Rusija i Ukrajina: „Žao mi je svakog izgubljenog života": Kako su dve godine rata promenile Rusiju

Rusija i Ukrajina: „Žao mi je svakog izgubljenog života": Kako su dve godine rata promenile Rusiju

Radio 021 22.02.2024
Početak rata u Ukrajini bio je prelomni trenutak, ali pravac kojim Rusija ide odavno je jasan. BBC Mural posvećen poginulim ruskim vojnicima u ruskom gradu Solnečnogorsku Dok sam stajao i posmatra Ruse kako polažu cveće u znak sećanja na Alekseja… »
Rusija i Ukrajina: „Žao mi je svakog izgubljenog života": Kako su dve godine rata promenile Rusiju

Rusija i Ukrajina: „Žao mi je svakog izgubljenog života": Kako su dve godine rata promenile Rusiju

Južne vesti 22.02.2024
BBC Mural posvećen poginulim ruskim vojnicima u ruskom gradu Solnečnogorsku Dok sam stajao i posmatra Ruse kako polažu cveće u znak sećanja na Alekseja Navaljnog, mladić je sa mnom podelio mišljenje o smrti ruskog opozicionara u zatvoru. „U šoku… »

Vesti dana »