Povezane vesti

"Mi iz naroda" postaje stranka Sve o konfuziji u pokretu: Ko se s kim pokačio, kome pare, kome ime? Nestorović pravi frakciju

"Mi iz naroda" postaje stranka Sve o konfuziji u pokretu: Ko se s kim pokačio, kome pare, kome ime? Nestorović pravi frakciju

Kurir 22.02.2024
Stanojević: Sve što je Nestorović rekao je laž! Kovač na konferenciji kazao da se raskol nije desio slučajno, niti iznutra, pa Nestorovića i Jerkovića nazvao "preletačevićima" BEOGRAD - Pokret Mi Glas iz naroda nastavlja da radi i nakon… »
Pokret "Mi iz naroda" postaje stranka! Vanredno obraćanje u toku: Nećemo biti klasična stranka, odluke donosimo zajedno

Pokret "Mi iz naroda" postaje stranka! Vanredno obraćanje u toku: Nećemo biti klasična stranka, odluke donosimo zajedno

Mondo 22.02.2024
Pokret "MI - Glas iz naroda" održao konferenciju za štampu. Pokret "MI - Glas iz naroda" održao konferenciju za štampu. U Medija centru u Beogradu pokret - "Mi glas iz naroda" je ranije danas održao konferenciju za štampu, a član pokreta, Siniša… »
Nestorovićev pokret puca po šavovima, a u sve je umešan i Dodik

Nestorovićev pokret puca po šavovima, a u sve je umešan i Dodik

Nova 22.02.2024
Pet od sedam osnivača pokreta "Mi - glas iz naroda" održalo je konferenciju za medije povodom jučerašnjeg raskola koji je nastao u toj organizaciji. Siniša Ljepojević jedan od osnivača rekao je da je za raskol u pokretu kriv Milorad Dodik jer je on… »
"Napustili nas nosioci lista i za Beograd i za republiku": Pokret "Mi - Glas iz naroda": Ovo je deo pokušaja urušavanja, od…

"Napustili nas nosioci lista i za Beograd i za republiku": Pokret "Mi - Glas iz naroda": Ovo je deo pokušaja urušavanja, od…

Blic 22.02.2024
Od sedam osnivača pokreta "Mi - Glas iz naroda", nas pet je ostalo, tako da pokret nastavlja sa radom kao i do sada, kaže jedan od osnivača ovog pokreta Siniša Ljepojević. Kako je rekao, oslanjaće se na principe koji su uslovljeni i objavljeni pre… »
Šapić: Obustavljeni razgovori sa Jerkovićem, Nestorović jedini ima legitimitet da pregovara

Šapić: Obustavljeni razgovori sa Jerkovićem, Nestorović jedini ima legitimitet da pregovara

NIN 22.02.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da će izbori za Skupštinu grada Beograda, ukoliko ne bude formirana većina do 1. marta, morati da budu ponovljeni oko 20. maja, dok izbori za beogradske opštine i lokalni… »
Šapić: Dajemo Nestoroviću još devet dana da nam odgovori

Šapić: Dajemo Nestoroviću još devet dana da nam odgovori

Radio 021 22.02.2024
Predsednik Privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da će lista oko SNS sačekati devet dana da Branimir Nestorović odluči da li ima mesta za dogovor i formiranje nove gradske vlasti. Kako je rekao Šapić, to će učiniti "zbog… »
"Obustavljeni razgovori sa jerkovićem": Šapić otkrio kada bi mogli da budu novi izbori u Beogradu

"Obustavljeni razgovori sa jerkovićem": Šapić otkrio kada bi mogli da budu novi izbori u Beogradu

Blic 22.02.2024
Aleksandar Šapić, kandidat za gradonačelnika Beograda Srpske napredne stranke (SNS) izjavio je da će izbori za Skupštinu grada Beograda, ukoliko ne bude formirana većina do 1. marta, morati da budu ponovljeni oko 20. maja, dok izbori za beogradske… »
Šapić: Ako ne bude većine u Beogradu, imaćemo izbore u maju i junu

Šapić: Ako ne bude većine u Beogradu, imaćemo izbore u maju i junu

Beta 22.02.2024
Kandidat za gradonačelnika Beograda Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Šapić izjavio je danas da će izbori za Skupštinu grada Beograda, ukoliko ne bude formirana većina do 1. marta, morati da budu ponovljeni oko 20. maja, dok izbori za… »
Nudio se, ali uzalud: Šapić objavio da su obustavljeni razgovori sa Jerkovićem i najavio kad bi mogli da budu izbori u…

Nudio se, ali uzalud: Šapić objavio da su obustavljeni razgovori sa Jerkovićem i najavio kad bi mogli da budu izbori u…

Nova 22.02.2024
Kandidat za gradonačelnika Beograda Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Šapić izjavio je da će izbori za Skupštinu grada Beograda, ukoliko ne bude formirana većina do 1. marta, morati da budu ponovljeni oko 20. maja, dok izbori za beogradske… »
Šapić: Ako ne bude većine u Beogradu novi izbori oko 20. maja

Šapić: Ako ne bude većine u Beogradu novi izbori oko 20. maja

Danas 22.02.2024
Kandidat za gradonačelnika Beograda Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Šapić izjavio je danas da će izbori za Skupštinu grada Beograda, ukoliko ne bude formirana većina do 1. marta, morati da budu ponovljeni oko 20. maja, dok izbori za… »
Šapić: Ako ne bude većine u Beogradu, imaćemo izbore u maju i junu

Šapić: Ako ne bude većine u Beogradu, imaćemo izbore u maju i junu

Kurir 22.02.2024
Kandidat za gradonačelnika Beograda Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Šapić izjavio je danas da će izbori za Skupštinu grada Beograda, ukoliko ne bude formirana većina do 1. marta, morati da budu ponovljeni oko 20. maja, dok izbori za… »
Šapić: Ako ne bude većine u Beogradu, imaćemo izbore u maju i junu

Šapić: Ako ne bude većine u Beogradu, imaćemo izbore u maju i junu

Novi magazin 22.02.2024
Kandidat za gradonačelnika Beograda Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Šapić izjavio je danas da će izbori za Skupštinu grada Beograda, ukoliko ne bude formirana većina do 1. marta, morati da budu ponovljeni oko 20. maja, dok izbori za… »
Siniša Ljepojević: Nikome rascep neće doneti dobro, ovo je ozbiljan potres za ideju kojoj pripadamo (video)

Siniša Ljepojević: Nikome rascep neće doneti dobro, ovo je ozbiljan potres za ideju kojoj pripadamo (video)

Pravda 22.02.2024
Siniša Ljepojević oglasio se povodom raskola u pokretu „Mi glas iz naroda“ i otkrio da za razliku od Nestorovića i Pavića, on i Branko Pavlović nisu napustili ovu političku organizaciju. – U pitanju su srpska posla. Nestorović je tražio… »
Šapić: Nestorović jedini s kim pregovaramo

Šapić: Nestorović jedini s kim pregovaramo

Danas 21.02.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić izjavio je večeras da Branimir Nestorović ostaje jedini s kim će se pregovarati o pravljenju nove gradske vlasti s listom „Mi – Glas iz naroda“. „Mislim da u okviru njihove grupe… »

Vesti dana »