Povezane vesti

Čović otvorio dosije: O Mirotiću, izborima Ivanovića, platama svih trenera...

Čović otvorio dosije: O Mirotiću, izborima Ivanovića, platama svih trenera...

Večernje novosti 22.02.2024
PREDSEDNIK Crvene zvezde Nebojša Čović otvorio je dosije klupskih poteza od prethodnog leta, pa i pre toga, počevši od razgovora sa Nikolom Mirotićem dok je prošla sezona još bila u toku. FOTO: M. Vukadinović - Lično sam zvao Mirotića u maju… »
Čović: Lično sam zvao Mirotića u Zvezdu, nema pojma zašto je propalo sa Partizanom

Čović: Lično sam zvao Mirotića u Zvezdu, nema pojma zašto je propalo sa Partizanom

Sportski žurnal 22.02.2024
Predsednik crveno-belih je otkrio i detalje ugovora. Letos se najviše pričalo o dolasku Nikole Mirotića u Srbiju, odnosno u Partizan, što je na kraju i propalo. Bio je pominjan i kao pojačanje Crvene zvezde, da bi na kraju otišao u Italiju i… »
Šta se desilo sa mirotićem? Čović otkrio: Zvezda ga je htela, a onda se javio Partizan

Šta se desilo sa mirotićem? Čović otkrio: Zvezda ga je htela, a onda se javio Partizan

Večernje novosti 22.02.2024
PRVI čovek KK Crvena zvezda Nebojša Čović bio je gost podkasta „Luka i Kuzma“, gde je govorio o mnogim temama koje su aktuelne, ali i koje su prošle. FOTO: EPA Nezaobilazna priča je bila ona o Nikoli Mirotiću, koji je pod nerazjajšnjenim… »
Sada je sve poznato: Evo koliko je Šabaz Nejpir dobio para od Crvene zvezde

Sada je sve poznato: Evo koliko je Šabaz Nejpir dobio para od Crvene zvezde

Večernje novosti 22.02.2024
STIGAO je Šabaz Nejpir kao veliko pojačanje u Crvenu zvezdu, međutim, samo prvu utakmicu u crveno-belom dresu je odigrao na nivou, sve ostalo je bilo daleko ispod očekivanog. Nebojša Čović je sada otkrio tačnu cifru koliko je plejmejker dobio para… »
Čović otvoreno o „slučaju Mirotić“: „Zašto je to bilo sa Partizanom – nemam pojma!“ (video)

Čović otvoreno o „slučaju Mirotić“: „Zašto je to bilo sa Partizanom – nemam pojma!“ (video)

Hot sport 22.02.2024
On je otkrio i da je kontaktiran od strane Zvezde Prvi čovek KK Crvena zvezda, Nebojša Čović, bio je gost podkasta „Luka i Kuzma“ gde je govorio o mnogim temama koje su aktuelne, ali i koje su prošle. Nezaobilazna priča je bila ona o Nikoli… »

Vesti dana »