Povezane vesti

Poceko “udario” na Parkera: Nisam im dao da me kontrolišu

Poceko “udario” na Parkera: Nisam im dao da me kontrolišu

Sportski žurnal 22.02.2024
Selektor Italije obelodanio da je prošao kroz nečuvenu patnju u Asvelu. Selektor Italije Đanmarko Poceko ove sezone se prvi put oprobao u Evroligi. Nakon što je pobedio na startu svog mandata u Asvelu krenula je serija poraza posle koje je ubrzo dobio… »
Nisam dozvolio da me neko kontroliše! Evroliga "gori" zbog ovih reči: Patnja je bila nečuvena!

Nisam dozvolio da me neko kontroliše! Evroliga "gori" zbog ovih reči: Patnja je bila nečuvena!

Kurir 22.02.2024
Selektor Italije Đanmarko Poceko ove sezone se prvi put oprobao u Evroligi. Nakon što je pobedio na startu svog mandata u Asvelu krenula je serija poraza nakon koje je ubrzo dobio i otkaz. Sada se oglasio tim povodom i istakao da mu je iskustvo u… »
Intervju koji će "zapaliti" evroligu, trener udario na klub: Nestvarno sam patio, ali ne dam da me kontrolišu!

Intervju koji će "zapaliti" evroligu, trener udario na klub: Nestvarno sam patio, ali ne dam da me kontrolišu!

Mondo 22.02.2024
Vrlo je jasno kome su upućene reči Đanmarka Poceka. Vrlo je jasno kome su upućene reči Đanmarka Poceka. Selektor Italije Đanmarko Poceko ove sezone se prvi put oprobao u Evroligi. Nakon što je pobedio na startu svog mandata u Asvelu krenula je… »

Vesti dana »