Povezane vesti
Albanac (27) prebio trudnu devojku (19)! Ovdeo je svojoj kući, vezao, pretukao i terao da uzme lekove za prekid trudnoće
Mondo 22.02.2024
Albanac pretukao trudnu tinejdžerku na Zakintosu. Albanac pretukao trudnu tinejdžerku na Zakintosu. Policija na Zakintosu je uhapsila je 27-godišnjeg Albanca zbog prebijanja i nasilnog prekida trudnoće svoje 19-godišnje devojke sa ostrva. Kako prenosi… »
Albanac napravio dete tinejdžerki, pa je tukao i drogirao da bi izgubila bebu: Vezao je i iživljavao se
Telegraf 22.02.2024
Tinejdžerka završila u bolnici. Policija na Zakintosu uhapsila je državljanina Albanije (27) zbog sumnje da je izazvao pobačaj kod svoje 19-godišnje devojke drogirajući je i udarajući je. Devojku koja je bila u 2. mesecu trudnoće je, kako se sumnja, u… »
Vesti dana »
Saša Ilić: Ovo je Partizan kakav želim da treniram i koji želim da gledam
Danas pre 4 satijoš 8 povezanih
Spisak Zvezdinih potencijalnih rivala i sve što treba da znate o žrebu za Ligu konferencija
Nova pre 3 satajoš 2 povezane
DS o Ratku Mladiću: Smrt ne menja činjenice niti briše odgovornost za zločine
Danas pre 9 satijoš 2 povezane




