Povezane vesti

"Od prvog honorara kupila sam pola teleta": Naša pevačica vladala javnom scenom devedesetih, pa progovorila o teškom periodu

"Od prvog honorara kupila sam pola teleta": Naša pevačica vladala javnom scenom devedesetih, pa progovorila o teškom periodu

Blic 22.02.2024
Pevačica Jovana Tipšin rođena je u velikoj porodici, ona je šesto dete od osmoro. Veoma mlada je počela da nastupa, a sav zarađeni novac je davala roditeljima kako bi im finansijski pomogla. - Odrasla sam na Zvezdari, i danas tu živi moja snaja… »
"Od prvog honorara kupila sam pola teleta" Jovana Tipšin odrasla sa osmoro braće i sestre: Kuvala sam im pasulj...

"Od prvog honorara kupila sam pola teleta" Jovana Tipšin odrasla sa osmoro braće i sestre: Kuvala sam im pasulj...

Kurir 22.02.2024
Pevačica Jovana Tipšin rođena je u velikoj porodici, ona je šesto dete od osmoro. Ona kaže da su se roditelji trudili da ona i njena braća i sestre imaju bezbrižno detinjstvo i da je uvek znala da ceni njihov trud. - Odrasla sam na Zvezdari, i… »
Od prvog honorara porodici sam kupila pola teleta! Jovana odrasla u teškim uslovima: Osmoro dece i teška priča

Od prvog honorara porodici sam kupila pola teleta! Jovana odrasla u teškim uslovima: Osmoro dece i teška priča

Mondo 22.02.2024
Jovana Tipšin jednom prilikom je progovorila o detinjstvu koje je bilo teško, ali kako je istakla, veoma srećno i puno ljubavi. Jovana Tipšin jednom prilikom je progovorila o detinjstvu koje je bilo teško, ali kako je istakla, veoma srećno i puno… »

Vesti dana »