Povezane vesti

Daško i Mlađa o odbeglom Nestoroviću i naprednjačkim čuvarima plaže

Daško i Mlađa o odbeglom Nestoroviću i naprednjačkim čuvarima plaže

Nova 22.02.2024
Osnivači pokreta "Mi, glas iz naroda" koji su ostali u tom pokretu posle izlaska dr Branimira Nestorovića, potvrdili su da je raskol u vrhu te organizacije definitivan. Jedan od osnivača Mitar Kovač konstatovao je da je pokret imao dvostruku nesreću… »
Član Mi - glas iz naroda: Sigurno nećemo podržati vlast, sve što nam se dešava ide Vučiću u korist

Član Mi - glas iz naroda: Sigurno nećemo podržati vlast, sve što nam se dešava ide Vučiću u korist

Radio 021 22.02.2024
Osnivači pokreta "Mi - Glas iz naroda", koji su ostali u tom pokretu posle izlaska Branimira Nestorovića, najavili su da njihova dva odbornika u Skupštini grada Beograda sigurno neće podržati vlast. Branko Pavlović rekao je da uz osnivače pokreta… »
Mi - Glas iz naroda: Vlast radi na razbijanju pokreta, osnivamo stranku (VIDEO)

Mi - Glas iz naroda: Vlast radi na razbijanju pokreta, osnivamo stranku (VIDEO)

Insajder 22.02.2024
Predstavnici Pokreta "Mi - Glas iz naroda" su saopštili u četvrtak, 22. februara u Beogradu, da se ne može govoriti o raskolu u pokretu ako je pet od sedam osnivača i dalje tu, a samo dvojica su ih napustila, te da "na razbijanju pokreta radi vlast"… »
Beograd između formiranja vlasti i novih izbora: Šta je realniji scenario nakon raskola pokreta "Mi, glas iz naroda"?

Beograd između formiranja vlasti i novih izbora: Šta je realniji scenario nakon raskola pokreta "Mi, glas iz naroda"?

EurActiv 22.02.2024
Koalicija SNS-SPS tvrdi da je obezbedila većinu, ali žele jači legitimitet iako ne isključuju ni mogućnosti ponovnog izlaska na birališta. Opozicija zahteva nove izbore, a Pokret tvrdi da ne podržava ni vlast ni opoziciju Da li je pokret "Mi, glas… »
Član Mi – glas iz naroda: Imali smo dvostruku nesreću, dva preletačevića – Nestorovića i Jerkovića

Član Mi – glas iz naroda: Imali smo dvostruku nesreću, dva preletačevića – Nestorovića i Jerkovića

N1 Info 22.02.2024
Osnivači pokreta "Mi - Glas iz naroda", koji su ostali u tom pokretu posle izlaska doktora Branimira Nestorovića, najavili su danas da njihova dva odbornika u Skupštini grada Beograda sigurno neće podržati aktuelnu vlast. Branko Pavlović rekao je da… »
MI – Glas iz naroda: Nestorović je pod uticajem Dodika

MI – Glas iz naroda: Nestorović je pod uticajem Dodika

Danas 22.02.2024
Grupa osnivača „Mi – Glas iz naroda“, tvrdi da to što ih je napustio jedan od osnivača Branimir Nestorović ne predstavlja raskol, jer je većina osnivača ostala u pokretu. Ipak kažu da je „odbornička pozicija“ dva-dva-dva, dok će… »
Pavlović: Vlast razbija pokret "MI - glas iz naroda", naša dva odbornika neće podržati vlast u Beogradu

Pavlović: Vlast razbija pokret "MI - glas iz naroda", naša dva odbornika neće podržati vlast u Beogradu

NIN 22.02.2024
Branko Pavlović iz Pokreta "MI-glas iz naroda", iz koga su juče istupila dva osnivača - kontroverzni doktor Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić najavljujući formiranje nove stranke, rekao je da je, kada je reč o šest odbornika koje Pokret ima… »
Mi - Glas iz naroda: Vlast radi na razbijanju pokreta, osnivamo stranku

Mi - Glas iz naroda: Vlast radi na razbijanju pokreta, osnivamo stranku

Novi magazin 22.02.2024
Predstavnici Pokreta "Mi - Glas iz naroda" su danas saopštili u Beogradu da se ne može govoriti o raskolu u pokretu ako je pet od sedam osnivača i dalje tu, a samo dvojica su ih napustila, te da "na razbijanju pokreta radi vlast". Jedan od osnivača… »
Mi-glas iz naroda: Naši odbornici izvesno neće podržati aktuelnu vlast, u toku je proces prerastanja u političku stranku

Mi-glas iz naroda: Naši odbornici izvesno neće podržati aktuelnu vlast, u toku je proces prerastanja u političku stranku

Euronews 22.02.2024
Članovi pokreta "Mi - glas iz naroda" održali su danas konferenciju za medije nakon što su isti napustili Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić, te naveli da je došlo do "pokušaja" rasipanja pokreta, ali da raskola nema jer su petorica ljudi… »
Mi - Glas iz naroda: Nećemo podržati formiranje vlasti u Beogradu

Mi - Glas iz naroda: Nećemo podržati formiranje vlasti u Beogradu

Dnevnik 22.02.2024
BEOGRAD: Predstavnici pokreta Mi - Glas iz naroda saopštili su danas da neće podržati formiranje vlasti u Beogradu i da ostaju pri stavu da je potrebno ići na nove izbore. Na konferenciji za štampu Pokreta osnivači su saopštili da će nastaviti rad… »
Mi - glas iz naroda i posle raskola u pokretu: Nećemo podržati formiranje vlasti u Beogradu

Mi - glas iz naroda i posle raskola u pokretu: Nećemo podržati formiranje vlasti u Beogradu

RTS 22.02.2024
Deo osnivača pokreta "Mi - glas iz naroda" saopštili su da neće podržati formiranje vlasti u Beogradu i da ostaju pri stavu da je potrebno ići na nove izbore. Posle raskola u pokretu, najavljuju da će u Skupštini Srbije biti formirana dva… »
Bojan Klačar Posle raskola u "Mi", postoje uslovi da SNS i SPS naprave vlast u Beogradu

Bojan Klačar Posle raskola u "Mi", postoje uslovi da SNS i SPS naprave vlast u Beogradu

Dnevnik 22.02.2024
BEOGRAD: Izvršni direktor Centra za slobodne izbore i demokratiju (CeSID) Bojan Klačar ocenio je da je nakon raskola u pokretu "Mi - Glas iz naroda" jasno da će postojati nova raspodela snaga i u gradskom parlamentu i u Narodnoj skupštini, što… »
Član Mi – glas iz naroda: Odluka Nestorovića ide naruku Vučiću, novi izbori u Beogradu jedino rešenje

Član Mi – glas iz naroda: Odluka Nestorovića ide naruku Vučiću, novi izbori u Beogradu jedino rešenje

N1 Info 22.02.2024
Jedan od osnivača "Mi - glas iz naroda" Branko Pavlović rekao je da taj pokret neće podržati ni SNS ni opoziciju i da su novi izbori u Beogradu jedino ozbiljno rešenje i rešavaju političku tenziju. Dodaje da je napuštanje tog pokreta od strane… »
Bliski saradnik opleo po Nestoroviću: Ovo što radi ide na ruku Vučiću

Bliski saradnik opleo po Nestoroviću: Ovo što radi ide na ruku Vučiću

Nova 22.02.2024
Jedan od osnivača "Mi - glas iz naroda" Branko Pavlović rekao je da taj pokret neće podržati ni SNS ni opoziciju i da su novi izbori u Beogradu jedino ozbiljno rešenje i rešavaju političku tenziju. Dodaje da je napuštanje tog pokreta od strane… »
Član Mi – Glas iz naroda: Novi izbori u Beogradu su jedino ozbiljno rešenje, odluka Nestorovića ide naruku Vučiću

Član Mi – Glas iz naroda: Novi izbori u Beogradu su jedino ozbiljno rešenje, odluka Nestorovića ide naruku Vučiću

Danas 22.02.2024
Jedan od osnivača „Mi – glas iz naroda“ Branko Pavlović rekao je da taj pokret neće podržati ni SNS ni opoziciju i da su novi izbori u Beogradu jedino ozbiljno rešenje i rešavaju političku tenziju. Dodaje da je napuštanje tog pokreta od… »
Rascepkani na tri strane: Razdor u pokretu "Mi - Glas iz naroda", Nestorović otišao na jednu, ostali biraju tabore: Šta ovo…

Rascepkani na tri strane: Razdor u pokretu "Mi - Glas iz naroda", Nestorović otišao na jednu, ostali biraju tabore: Šta ovo…

Blic 22.02.2024
Nakon drugog po redu raskola u svega dva meseca, pokret "Mi - Glas iz naroda" ostao je, po svemu sudeći, sa samo dva odbornika u Beogradu, dok se spekuliše da će u Narodnoj skupštini imati svega pet od 13 poslanika. Iako u ovom pokretu tvrde da i… »

Vesti dana »