Povezane vesti

Čović otkrio koliko novca je Partizan uložio i dodao: Obradović je najbolji trener u Evropi!

Čović otkrio koliko novca je Partizan uložio i dodao: Obradović je najbolji trener u Evropi!

Sportski žurnal 22.02.2024
Nebojša Čović pričao i o finansijama crno-belih. Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović gostujući u podkastu kod "Luke i Kuzme" govorio je i o finansijama crveno i crno-belih. Prema Čovićevim rečima, Partizan je potrošio dosta više novca nego… »
Zvezdini pogrešni izbori prošlog leta, ko su izuzeci?'

Zvezdini pogrešni izbori prošlog leta, ko su izuzeci?'

Sportske.net 22.02.2024
Predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović sinoć je u popularnom podkastu "Luka i Kuzma" između ostalog govorio kako je šampion Srbije sklapao tim za ovu sezonu. Tom prilikom je prvi čovek crveno-belih saopštio koga je Zvezda u… »
Čović o Topiću: Nikola je sam hteo u Megu, sam se vratio

Čović o Topiću: Nikola je sam hteo u Megu, sam se vratio

Sportski žurnal 22.02.2024
Odlazak u NBA prilično košta. Predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda, Nebojša Čović bio je gost u podkastu kod "Luke i Kuzme", a tamo se dotakao i priče o Nikoli Topiću, mladom plejmejkeru, koji se ove zime vratio u crveno-bele boje nakon… »
"Dubai se dogovorio sa evroligom!" Nebojša Čović: Plaćaju 2.000.000 za mesto, ABA ligi daju novac!

"Dubai se dogovorio sa evroligom!" Nebojša Čović: Plaćaju 2.000.000 za mesto, ABA ligi daju novac!

Mondo 22.02.2024
Nebojša Čović je govorio o eventualnom ulasku kluba iz Dubaija u ABA ligu i Evroligu. Nebojša Čović je govorio o eventualnom ulasku kluba iz Dubaija u ABA ligu i Evroligu. Predsednik Crvene zvezde Meridianbet Nebojša Čović govorio je o brojnim… »
Miško pecnuo zvezdu zbog kupa i klinaca: Javio se jednom rečenicom, a onda pokazao rezultate!

Miško pecnuo zvezdu zbog kupa i klinaca: Javio se jednom rečenicom, a onda pokazao rezultate!

Mondo 22.02.2024
Miško Ražnatović je reagovao na neke komentare u vezi susreta mlađih kategorija Crvene zvezde i Mege. Miško Ražnatović je reagovao na neke komentare u vezi susreta mlađih kategorija Crvene zvezde i Mege. Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović… »
Kakvi su uslovi Dubaija za ulazak u AdmiralBet ABA ligu i kako to utiče na Zvezdu i Parizan?"

Kakvi su uslovi Dubaija za ulazak u AdmiralBet ABA ligu i kako to utiče na Zvezdu i Parizan?"

Sportske.net 22.02.2024
Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović rekao je gostujući u podkastu " Luka i Kuzma" da će potencijalni ulazak Dubaija u AdmiralBet ABA ligi doneti dosta regionalnoj košarci. Tema koja je nezaobilazna u poslednje vreme - Dubai u Evroligi i… »

Vesti dana »