Povezane vesti

Najstariji i najmlađi igrač u nok-aut fazi Lige šampiona

Sport klub 22.02.2024
U sredu su odigrana poslednja dva meča osmine finala Lige šampiona, a beležimo i dva rekorda. U duelu Porta i Arsenala, domaćin je u samom finišu uspeo da pobedi goste iz Londona. Bio je to prvi gol koji je Porto dao Arsenalu i prva pobeda protiv… »
Nadmašen igrač kome je minut bio dovoljan za anale: Lamin Jamal najmlađi vesnik proleća u Ligi šampiona

Danas 22.02.2024
U prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona Napoli i Barselona su podelili plen (1:1) kao što i njihova istorija deli Maradonu, jednog od najboljih fudbalera svih vremena. Na stadionu u Napulju, koji je poneo ime argentinske legende kad je otišla s… »