Povezane vesti

"Sedam u kola, a ubrzo idem da pravim masakr! Izgoreo sam": Urošev drug otkriva prepisku neposredno pre masakra kod Mladenovca

"Sedam u kola, a ubrzo idem da pravim masakr! Izgoreo sam": Urošev drug otkriva prepisku neposredno pre masakra kod Mladenovca

Kurir 22.02.2024
Uroš B. (22) koji je optužen da je 4. maja prošle godine, u selima Dubona i Malo Orašje, ubio devet osoba i ranio njih 13, oružje za koje je rekao da je u posedu njegovog oca, pokazivao je svom drugu još 2022. godine. Taj mladić saslušan je u… »
"Sedam U kola, ubrzo idem da pravim masakr" Drug ubice iz Mladenovca pokazao privatnu prepisku - jezivo!

"Sedam U kola, ubrzo idem da pravim masakr" Drug ubice iz Mladenovca pokazao privatnu prepisku - jezivo!

Mondo 22.02.2024
Drug ubice iz Mladenovca saslušan je u Višem javnom tužilaštvu u Smederevu. Drug ubice iz Mladenovca saslušan je u Višem javnom tužilaštvu u Smederevu. U. B. (22) koji je optužen da je 4. maja prošle godine, u selima Dubona i Malo Orašje, ubio… »
„Uroš mi je 2022. pokazao startni pištolj, a u decembru mi je doneo drugi da ubijemo prase“: Svedočenje mladića otkrilo…

„Uroš mi je 2022. pokazao startni pištolj, a u decembru mi je doneo drugi da ubijemo prase“: Svedočenje mladića otkrilo…

Nova 22.02.2024
Uroš Blažić (22) koji je optužen da je 4. maja prošle godine, u selima Dubona i Malo Orašje, ubio devet osoba i ranio njih 13, oružje za koje je rekao da je u posedu njegovog oca, pokazivao je svom drugu još 2022. godine. Taj mladić saslušan je… »
Očevi i brat žrtava ubice iz Mladenovca podneli krivičnu prijavu protiv njegove majke Lažno ih prijavljivala, morali su da…

Očevi i brat žrtava ubice iz Mladenovca podneli krivičnu prijavu protiv njegove majke Lažno ih prijavljivala, morali su da…

Kurir 22.02.2024
Stefan Marković iz Dubone podneo je danas, zajedno sa očevima dvojice ubijenih mladića i devojke Sašom Panićem i Milosavom Todorovićem, krivičnu prijavu protiv Biljane B., majke Uroša B. (21) koji je 4. maja prošle ubio devetoro mladih u Duboni i… »
Roditelji ubijenih u Duboni tužili majku osumnjičenog za masovna ubistva kod Mladenovca

Roditelji ubijenih u Duboni tužili majku osumnjičenog za masovna ubistva kod Mladenovca

Radio 021 22.02.2024
Roditelji ubijenih 4. maja prole godine u selu Dubona kod Mladenovca podneli su krivičnu prijavu protiv B. B, majke U. B. osumnjičenog za višestruka ubistva. Advokat Stefan Stefanović je za portal Nova.rs rekao da su prijavu za tri krivična dela… »
Roditelji ubijenih u Duboni podneli tri krivične prijave protiv majke osumnjičenog Uroša Blažića

Roditelji ubijenih u Duboni podneli tri krivične prijave protiv majke osumnjičenog Uroša Blažića

NIN 22.02.2024
Roditelji žrtava ubijenih 4. maja prošle godine u selu Dubona kod Mladenovca podneli su krivičnu prijavu protiv Biljane Blažić, majke Uroša Blažića, osumnjičenog za višestruka ubistva u Duboni i Malom Orašju. Prijavu su podneli Saša Panić… »
SAZNAJEMO Roditelji ubijene dece iz Dubone podneli krivičnu prijavu protiv majke ubice Uroša Blažića

SAZNAJEMO Roditelji ubijene dece iz Dubone podneli krivičnu prijavu protiv majke ubice Uroša Blažića

Nova 22.02.2024
Saša Panić, Milosav Todorović i Stefan Marković iz Dubone podneli su danas krivičnu prijavu protiv Biljane Blažić, majke Uroša Blažića (22) koji je 4. maja prošle godine počinio brutalna ubistva u Duboni i Malom Orašju, saznaje Nova.rs. Ovu… »
Nova.rs: Roditelji ubijene dece iz Dubone podneli krivičnu prijavu protiv majke Uroša Blažića

Nova.rs: Roditelji ubijene dece iz Dubone podneli krivičnu prijavu protiv majke Uroša Blažića

N1 Info 22.02.2024
Saša Panić, Milosav Todorović i Stefan Marković iz Dubone podneli su danas krivičnu prijavu protiv Biljane Blažić, majke Uroša Blažića (22), koji je 4. maja prošle godine počinio brutalna ubistva u Duboni i Malom Orašju, saznaje Nova.rs. Ovu… »
Mediji: Roditelji ubijenih iz Dubone podneli krivičnu prijavu protiv majke Uroša Blažića

Mediji: Roditelji ubijenih iz Dubone podneli krivičnu prijavu protiv majke Uroša Blažića

Novi magazin 22.02.2024
Saša Panić, Milosav Todorović i Stefan Marković iz Dubone podneli su danas krivičnu prijavu protiv Biljane Blažić, majke Uroša Blažića (22), koji je 4. maja prošle godine počinio brutalna ubistva u Duboni i Malom Orašju, saznaje Nova.rs. Ovu… »

Vesti dana »