Povezane vesti

Putin komentarisao Bajdenovu izjavu o njemu

Putin komentarisao Bajdenovu izjavu o njemu

Politika 22.02.2024
MOSKVA – Ruski predsednik Vladimir Putin reagovao je danas na izjavu američkog kolege Džozefa Bajdena koji ga je nazvao „ludim kučkinim sinom”, rekavši da je to adekvatna reakcija šefa Bele kuće. „Rekao sam da ćemo sarađivati sa bilo kojim… »
Putin odgovorio na bajdenove uvrede: Bio sam u pravu kada sam rekao da je on poželjniji za Rusiju! Ne može da kaže-Volođa…

Putin odgovorio na bajdenove uvrede: Bio sam u pravu kada sam rekao da je on poželjniji za Rusiju! Ne može da kaže-Volođa…

Kurir 22.02.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin je nedavne izjave američkog lidera Džoa Bajdena nazvao adekvatnim odgovorom na njegove reči da bi kao predsednik SAD bio bolji za Rusiju i dodao da njegov američki kolega jednostavno ne može da mu zahvali na ovim… »
Na Bajdenovu izjavu da je on "ludi kučkini sin" Putin odgovara da je takav predsednik SAD "najpoželjniji"

Na Bajdenovu izjavu da je on "ludi kučkini sin" Putin odgovara da je takav predsednik SAD "najpoželjniji"

RTV 22.02.2024
MOSKVA - Ruski predsednik Vladimir Putin reagovao je danas na izjavu američkog kolege Džozefa Bajdena koji ga je nazvao "ludim kučkinim sinom", rekavši da je to adekvatna reakcija šefa Bele kuće. "Rekao sam da ćemo sarađivati sa bilo kojim… »
Putin: Bajdenu se nije dopao moj odgovor na pitanje ko je Moskvi poželjniji američki predsednik

Putin: Bajdenu se nije dopao moj odgovor na pitanje ko je Moskvi poželjniji američki predsednik

N1 Info 22.02.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin je danas izjavio da se predsedniku SAD Džozefu Bajdenu nije dopao njegov odgovor na pitanje o tome koji je budući američki predsednik poželjniji u Moskvi, pa ga je Bajdena zato uvredio. Putin je prenoseći svoj direktan… »
"Ovo je adekvatna reakcija": Putin se oglasio nakon što ga je Bajden nazvao "ludim ku*kinim sinom"

"Ovo je adekvatna reakcija": Putin se oglasio nakon što ga je Bajden nazvao "ludim ku*kinim sinom"

Blic 22.02.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin reagovao je danas na izjavu američkog kolege Džoa Bajdena koji ga je nazvao "ludim kučkinim sinom", rekavši da je to adekvatna reakcija šefa Bele kuće. "Rekao sam da ćemo sarađivati sa bilo kojim predsednikom, ali… »
Putin: Bajdenu se nije dopao moj odgovor na pitanje ko je Moskvi poželjniji američki predsednik

Putin: Bajdenu se nije dopao moj odgovor na pitanje ko je Moskvi poželjniji američki predsednik

Novi magazin 22.02.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin je danas izjavio da se predsedniku SAD Džozefu Bajdenu nije dopao njegov odgovor na pitanje o tome koji je budući američki predsednik poželjniji u Moskvi, pa ga je Bajdena zato uvredio. Putin je prenoseći svoj direktan… »
Putin komentarisao Bajdenovu izjavu o njemu: To je adekvatna reakcija šefa Bele kuće

Putin komentarisao Bajdenovu izjavu o njemu: To je adekvatna reakcija šefa Bele kuće

Euronews 22.02.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin reagovao je danas na izjavu američkog kolege Džozefa Bajdena koji ga je nazvao "ludim kučkinim sinom", rekavši da je to adekvatna reakcija šefa Bele kuće. "Rekao sam da ćemo sarađivati sa bilo kojim predsednikom… »
Putin: Bajdenu se nije dopao moj odgovor na pitanje ko je Moskvi poželjniji američki predsednik

Putin: Bajdenu se nije dopao moj odgovor na pitanje ko je Moskvi poželjniji američki predsednik

Beta 22.02.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin je danas izjavio da se predsedniku SAD Džozefu Bajdenu nije dopao njegov odgovor na pitanje o tome koji je budući američki predsednik poželjniji u Moskvi, pa ga je Bajdena zato uvredio. Putin je prenoseći svoj… »
Putin odgovorio na uvrede Bajdena

Putin odgovorio na uvrede Bajdena

Vesti online 22.02.2024
Predsednik Rusije Vladimir Putin prokomentarisao je uvredljive reči američkog predsednika Džozefa Bajdena na njegov račun, istakavši da se radi o nepristojnoj izjavi, ali da to sve potvrđuje da je bio u pravu. Putin smatra da ga je Bajden vređao… »

Vesti dana »