Povezane vesti

Lajović u Riju srušio bivšeg šampiona Đerea

Lajović u Riju srušio bivšeg šampiona Đerea

Sport klub 22.02.2024
Duel srpskih tenisera mogli smo da gledamo na Sport klubu 2 u okviru osmine finala ATP turnira u Rio de Žaneiru. Dušan Lajović je sa 2-0 u setovima pobedio Lasla Đerea, koji je tokom meča imao vidnih zdravstvenih problema. Ogroman preokret viđen je… »
Srpski okršaj pripao lajoviću: Dušan pobedio Đerea za četvrtfinale Rio de Žaneira

Srpski okršaj pripao lajoviću: Dušan pobedio Đerea za četvrtfinale Rio de Žaneira

Večernje novosti 22.02.2024
U drugom kolu turnira u Rio de Žaneiru, Dušan Lajović je obezbedio prolaz u četvrtfinale nakon pobede nad zemljakom Laslom Đereom sa 6:2, 7:5. G.Šljivić Meč je počeo ujednačeno na obe strane, sve do trećeg gema kada je Lajović uzeo prvi brejk… »
Kirstea: Ne znam kako sam uspela

Kirstea: Ne znam kako sam uspela

Sportski žurnal 22.02.2024
Rumunka protiv Vondroušove izgubila prvi set, u drugom zaostajala 1:5, a na kraju slavila. Rumunska teniserka Sorana Kirstea plasirala se u polufinale turnira u Dubaiju, pošto je pobedila osmu teniserku sveta Čehinju Marketu Vondroušovu posle tri… »
Ništa od polufinala Aleksandra Krunić poražena u Dubaiju

Ništa od polufinala Aleksandra Krunić poražena u Dubaiju

Dnevnik 22.02.2024
Srpska teniserka Aleksandra Krunić i Japanka Šuko Aojama nisu uspele da se plasirajuse u polufinale parova na VTA turniru u Dubaiju. Od njih su bile bolje i slavile sa 2:0 (7:6, 6:4) Storm Hanter iz Australije i Katerina Sinjakova iz Češke. Loše je… »

Vesti dana »