Povezane vesti

Zadar ipak prima aleksandru Prijović! Pevačica se oglasila: "Puno mi je srce!"

Zadar ipak prima aleksandru Prijović! Pevačica se oglasila: "Puno mi je srce!"

Mondo 22.02.2024
Nakon što je gradonačelnik Zadra prvobitno zabranio da Aleksandra Prijović zapeva u tom gradu, stvari su se ipak promenile! Nakon što je gradonačelnik Zadra prvobitno zabranio da Aleksandra Prijović zapeva u tom gradu, stvari su se ipak promenile! U… »
Aleksandra Prijović će ipak održati koncert u Zadru: Pevačica se oglasila nakon zabrane gradonačelnika i poručila samo…

Aleksandra Prijović će ipak održati koncert u Zadru: Pevačica se oglasila nakon zabrane gradonačelnika i poručila samo…

Blic 22.02.2024
Nakon što je gradonačelnik Zadra Branko Dukić zabranio održavanje koncerta Aleksandre Prijović u ovom gradu, pevačica se oglasila i otkrila da je ipak došlo do promene. Naime, tamošnji mediji istakli su da se njena turneja nastavlja, a sada se… »
Aleksandri Prijović ipak dozvoljeno da održi koncert u Zadru, hitno se oglasila: Dragi moji, ne mogu vam opisati koliko...

Aleksandri Prijović ipak dozvoljeno da održi koncert u Zadru, hitno se oglasila: Dragi moji, ne mogu vam opisati koliko...

Kurir 22.02.2024
Gradonačelnik Zadra preimenovao je svoju odluku i koncert Aleksandre Prijović dozvoljen je u ovom gradu! Kako pišu tamošnji mediji, njena turneja se nastavlja, a sada se oglasila i ona. - Dragi moji, ne mogu vam opisati koliko vam se veselim. Vidimo… »

Vesti dana »