Povezane vesti

Nestorovićev najbliži saradnik otkriva za Kurir ko je tražio da bude predsednik pokreta: Antonijević izneo sve detalje

Nestorovićev najbliži saradnik otkriva za Kurir ko je tražio da bude predsednik pokreta: Antonijević izneo sve detalje

Kurir 22.02.2024
Poslanik i odbornik sa liste "Mi - Glas iz naroda" Borislav Antonijević koji je jedan od bliskih saradnika Branislava Nestorovića za Kurir priča kako je došlo do raskola sa doskoro biskim saradnicima iz istoimenog pokreta. Antonijević je za naš… »
Zona sumraka: Vučević izneo uslov za novu gradsku vlast, ali ne zna se kome!

Zona sumraka: Vučević izneo uslov za novu gradsku vlast, ali ne zna se kome!

Pravda 22.02.2024
Ministar odbrane Srbije i predsedik SNS-a Miloš Vučević izjavio je danas da je politički uslov Srpske napredne stanke za formiranje vlasti u Beogradu sa predstavnicima pokreta „Mi - glas iz naroda” da ova politička grupacija jasno kaže da… »
Profesor Nestorović i ja to nikad nećemo učiniti: Antonijević nakon raskola u pokretu "Mi - glas naroda" o mogućim…

Profesor Nestorović i ja to nikad nećemo učiniti: Antonijević nakon raskola u pokretu "Mi - glas naroda" o mogućim…

Kurir 22.02.2024
Borislav Antonijević, poslanik i odbornik sa liste "Mi - Glas iz naroda", kaže za Kurir da profesor Branimir Nestorović i on "nikada neće ući u koaliciju sa SNS i SPS". "Nastavljamo da sledimo principe. Sve što smo pričali pre i posle izbora, stav… »

Vesti dana »