Povezane vesti

(Ne)izvesno! Raskol kod Nestorovića otvorio novu mogućnost za većinu u Beogradu! Evo šta su opcije

(Ne)izvesno! Raskol kod Nestorovića otvorio novu mogućnost za većinu u Beogradu! Evo šta su opcije

Kurir 23.02.2024
Novi i doskoro anonimni pokret "Mi - glas iz naroda" izazvao je već nekoliko političkih zemljotresa, ali ni ovaj poslednji, verovatno i najrazorniji, nije do kraja razrešio dilemu nastalu nakon beogradskih izbora. Erupcija nezadovoljstva, koja je u… »
Dve Skupštine, dve sednice I dve nepoznanice: Najveći parlamenti u Srbiji tek počeli sa radom, a već su poslati na pauzu…

Dve Skupštine, dve sednice I dve nepoznanice: Najveći parlamenti u Srbiji tek počeli sa radom, a već su poslati na pauzu…

Blic 23.02.2024
Vanredni parlamentarni i beogradski izbori održani su 17. decembra, a puna dva meseca kasnije dva najveća parlamenta u Srbiji su na pauzi a da nisu čestito ni počela sa radom. Sednica Skupštine Beograda otvorena je a onda ekspresno odložena za 1… »
Jesmo li bliži novim izborima u Beogradu posle raspada nestorovićevog pokreta: Dejan Vuk Stanković o novonastaloj zavrzlami

Jesmo li bliži novim izborima u Beogradu posle raspada nestorovićevog pokreta: Dejan Vuk Stanković o novonastaloj zavrzlami

Kurir 23.02.2024
Nakon raspada pokreta "Mi - Glas iz naroda", i to na tri frakcije, postavlja se pitanje kako će to uticati na dalji razvoj situacije po pitanju formiranja gradske većine u Beogradu. Sagovornik Kurira smatra da novonastale okolnosti više "mirišu" na… »
Stranke u pripremi za kampanju? Beograd u niskom startu za nove izbore, samo se čeka jedan datum (video)

Stranke u pripremi za kampanju? Beograd u niskom startu za nove izbore, samo se čeka jedan datum (video)

Blic 23.02.2024
Novi, ponovljeni izbori - to će izgleda biti epilog prvomartovske sednice Skupštine grada Beograda. U tome su saglasni i predstavnici dosadašnje vladajuće koalicije i predstavnici opozicije. Reklo bi se da su stranke već u pripremi za još jednu… »
2+2+2 = "MI - Glas iz naroda" Na republici će u dva tabora, a u Beogradu im je pošlo za rukom ono što malo kome jeste: Svako…

2+2+2 = "MI - Glas iz naroda" Na republici će u dva tabora, a u Beogradu im je pošlo za rukom ono što malo kome jeste: Svako…

Blic 23.02.2024
Posle karambola u pokretu "MI-Glas naroda", u kojem se ova lista raspala na tri jednaka dela i sa po dva odbornika u beogradskoj skupštini, prestonica je, čini se, bliža izborima. Raskol na tri tabora onemogućava cilj koji je Srpska napredna stranka… »

Vesti dana »