Povezane vesti

Muškarac sa ranom na grudima došao u bolnicu: Odbija saradnju sa policijom u Beogradu

Muškarac sa ranom na grudima došao u bolnicu: Odbija saradnju sa policijom u Beogradu

Telegraf 23.02.2024
O slučaju je obavešteno tužilaštvo. U Urgentni centar u Beogradu noćas je došao B.B. (46) sa povredom na grudima, saznaje "Telegraf.rs". Nezvanično, on je povređen na Novom Beogradu, ali je odbio saradnju sa policijom. - Lekari su mu konstatovali… »
"Izboli su me ispred restorana na Novom Beogradu": Kuvar ispričao odakle mu rana na grudima, krije napadača

"Izboli su me ispred restorana na Novom Beogradu": Kuvar ispričao odakle mu rana na grudima, krije napadača

Telegraf 23.02.2024
Kako saznajemo, sam se dovezao u Urgentni. Muškarac B.B. (46) koji je sa ranom na grudima primljen u Urgentni centar je kuvar u poznatom restoranu na Novom Beogradu, saznaje "Telegraf.rs". Nezvanično, on se sam dovezao u Urgentni centar. - O tome ko ga… »
Kuvar izboden na Novom Beogradu: Krije napadača, ne želi da sarađuje sa policijom

Kuvar izboden na Novom Beogradu: Krije napadača, ne želi da sarađuje sa policijom

Blic 23.02.2024
Muškarac B.G. (46) koji je sa ranom na grudima primljen u Urgentni centar je kuvar u poznatom restoranu na Novom Beogradu. Nezvanično, on se sam dovezao u Urgentni centar. - O tome ko ga je ubo nožem i zbog čega nije želeo da sarađuje sa policijom… »
Izboden ispred restorana u Novom Beogradu: Kuvar rekao odakle mu rana na grudima, ali krije napadača

Izboden ispred restorana u Novom Beogradu: Kuvar rekao odakle mu rana na grudima, ali krije napadača

Kurir 23.02.2024
Muškarac B.G. (46) koji je sa ranom na grudima primljen u Urgentni centar je kuvar u poznatom restoranu na Novom Beogradu. Nezvanično, on se sam dovezao u Urgentni centar. - O tome ko ga je ubo nožem i zbog čega nije želeo da sarađuje sa policijom… »
Kuvar izboden ispred restorana na Novom Beogradu: Ušetao u Urgentni centar sa ranom na grudima, ali krije ko je napadač

Kuvar izboden ispred restorana na Novom Beogradu: Ušetao u Urgentni centar sa ranom na grudima, ali krije ko je napadač

Nova 23.02.2024
Muškarac B.G. (46) koji je sa ranom na grudima primljen u Urgentni centar je kuvar u poznatom restoranu na Novom Beogradu, javlja Telegraf.rs. „Nije želeo da sarađuje sa policijom o tome ko ga je ubo nožem i zbog čega. Rekao je samo da je kuvar u… »
Muškarac sa ranom na grudima došao u Urgentni centar: Odbija saradnju sa policijom

Muškarac sa ranom na grudima došao u Urgentni centar: Odbija saradnju sa policijom

Kurir 23.02.2024
U Urgentni centar u Beogradu noćas je došao B.G. (46) sa povredom na grudima. Nezvanično, on je povređen na Novom Beogradu, ali je odbio saradnju sa policijom. - Lekari su mu konstatovali laku povredu u grudnom košu, najverovatniju, nanetu oštrim… »
Izboden kuvar u poznatom beogradskom restoranu! Primljen u Urgentni sa ranom na grudima, krije napadača

Izboden kuvar u poznatom beogradskom restoranu! Primljen u Urgentni sa ranom na grudima, krije napadača

Mondo 23.02.2024
Izboden je kuvar u poznatom restoranu na Novom Beogradu. Izboden je kuvar u poznatom restoranu na Novom Beogradu. Muškarac B. G. (46) koji je sa ranom na grudima primljen u Urgentni centar je kuvar u poznatom restoranu na Novom Beogradu. Nezvanično, on… »

Vesti dana »