Povezane vesti

Pale teške reči i pretnje od kojih se ledi krv u žilama! Isplivali detalji tajnog razgovora Gordane Ilić i Mirjane…

Pale teške reči i pretnje od kojih se ledi krv u žilama! Isplivali detalji tajnog razgovora Gordane Ilić i Mirjane…

Story 23.02.2024
Kako je domaću javnost obavestila Mirjana Antonović, Viši sud u Beogradu po drugi put doneo je presudu da je Miroslav Ilić otac njenog sina Devina Antonovića. Njena borba trajala je godinama, a svojevremeno je otkrila da je u osmom mesecu trudnoće… »
„Ti si Miroslavu jeftina zabava koju ću ja eliminisati“: Šokantni detalji razgovora Mirjane Antonović i Ilićeve supruge

„Ti si Miroslavu jeftina zabava koju ću ja eliminisati“: Šokantni detalji razgovora Mirjane Antonović i Ilićeve supruge

Nova 23.02.2024
Mirjana Antonović, koja se godinama sudila sa pevačem Miroslavom Ilićem oko očinstva nad sinom Devinom, otkrila je da je Viši sud u Beogradu, po drugi put, odlučio u korist nje i njenog naslednika. Naime, Mirjana Antonović se oglasila na Fejsbuku i… »
Odjekivale su uvrede, drska ženo i jeftina zabavo… Razgovor Ilićeve žene i ljubavnice krije šok detalje

Odjekivale su uvrede, drska ženo i jeftina zabavo… Razgovor Ilićeve žene i ljubavnice krije šok detalje

Svet & Skandal 23.02.2024
Mira Antonović o Goci Ilić bez ustezanja Mirjana Antonović, koja se godinama sudila sa pevačem Miroslavom Ilićem oko očinstva nad sinom Devinom, otkrila je da je Viši sud u Beogradu, po drugi put, odlučio u korist nje i njenog naslednika. Naime… »
"Slušaj me ti belosvetska, tako neće moći" Šok detalji razgovora žene i ljubavnice Miroslava Ilića: A ti si ta otimačica…

"Slušaj me ti belosvetska, tako neće moći" Šok detalji razgovora žene i ljubavnice Miroslava Ilića: A ti si ta otimačica…

Kurir 23.02.2024
Mirjana Antonović, koja se godinama sudila sa pevačem Miroslavom Ilićem oko očinstva nad sinom Devinom, otkrila je da je Viši sud u Beogradu, po drugi put, odlučio u korist nje i njenog naslednika. - U osmom mesecu trudnoće zadesila sam se u… »
"Slušaj me ti belosvetska: Fu**o, neće tako moći" Razgovor žene i ljubavnice Miroslava Ilića krije šok detalje: "Nisi mu…

"Slušaj me ti belosvetska: Fu**o, neće tako moći" Razgovor žene i ljubavnice Miroslava Ilića krije šok detalje: "Nisi mu…

Blic 23.02.2024
Mirjana Antonović, koja se godinama sudila sa pevačem Miroslavom Ilićem oko očinstva nad sinom Devinom, otkrila je da je Viši sud u Beogradu, po drugi put, odlučio u korist nje i njenog naslednika. Naime, Mirjana Antonović se oglasila na Fejsbuku i… »

Vesti dana »