Povezane vesti
Mračne prognoze za njemačku ekonomiju
SEEbiz 23.02.2024
BERLIN - Nakon pada BDP-a u posljednjem kvartalu prošle godine, njemačko gospodarstvo u narednim mjesecima ulazi u tešku fazu. Državni zavod za statistiku potvrdio je u petak preliminarne podatke da je BDP u posljednjem tromjesečju 2023. smanjen za… »
Nemačka privreda u četvrtom tromesečju 2023. kvartalno pala za 0,3 odsto
Politika 23.02.2024
BERLIN – Nemačka privreda je u četvrtom tromesečju 2023. pala za 0,3 odsto u odnosu na prethodni kvartal i za 0,2 odsto u odnosu na četvrti kvartal 2022. godine, u skladu sa prethodnim preliminarnim procenama, objavio je danas nemački Savezni zavod… »
Destatis potvrdio svoju raniju prognozu: Nemačka privreda nastavila da pada i u četvrtom kvartalu 2023, evo koliko
Blic 23.02.2024
Nemačka privreda je u četvrtom tromesečju 2023. pala za 0,3 odsto u odnosu na prethodni kvartal i za 0,2 odsto u odnosu na četvrti kvartal 2022. godine, u skladu sa prethodnim preliminarnim procenama, objavio je danas nemački Savezni zavod za… »
Nemačka privreda se smanjila za 0,3 odsto u četvrtom kvartalu
Biznis.rs 23.02.2024
opadanje investicija imalo efekat na ekonomsku aktivnost. Bruto domaći proizvod (BDP) u Nemačkoj se smanjio za 0,3 odsto u četvrtom kvartalu prošle godine u poređenju sa trećim kvartalom, u skladu sa početnim procenama, prema drugom čitanju… »
Vesti dana »

"Majko, ona je živa, vrati njene slike": Luis Enrike ne pristaje da mu je ćerka preminula
Mondo pre 50 minutajoš 11 povezanih

Vremenska prognoza za 1. jun: Sunčano i toplo, temperatura do 30 stepeni
Mondo pre 1 satjoš 7 povezanih

Vučević u Pionirskom parku: Siguran sam da najmanje 200.000 studenata podržava ovu borbu
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

(Video) Most se srušio i pao na putnički voz: Tragedija u Rusiji: Ima mrtvih
Blic pre 6 satijoš 7 povezanih

Koko Gof relativno lako do pobede i plasmana u osminu finala Rolan Garosa
Telegraf pre 6 satijoš 4 povezane