Povezane vesti

Matić pred Napredak: Vreme je za pobedu

Matić pred Napredak: Vreme je za pobedu

Radio sto plus 23.02.2024
“Polako nam se vraćaju povređeni i kažnjeni Adem Ljajić, Marko Šćepović i Abdulaj Sise. Bićemo bez Sejdube Sume i Ebenezera Anana zbog žutih kartona. Uz veru, pozitivnu energiju i dobar stav, trebalo bi da možemo do željno iščekivane… »
Petrić pred derbi na marakani: Čeka nas zanimljiva utakmica, rasterećeniji smo od Zvezde

Petrić pred derbi na marakani: Čeka nas zanimljiva utakmica, rasterećeniji smo od Zvezde

Kurir 23.02.2024
Derbi 22. kola Super lige Srbije biće igran na stadionu „Rajko Mitić“, Crvena zvezda će ugostiti Čukarički, u subotu od 16 časova. Biće to duel ekipa koje su odlično startovale u „prolećnom“ delu šampionata, ekipa koje su u nastavku u… »
Matić pred Napredak: Vreme je za pobedu (nedelja, 16.30)

Matić pred Napredak: Vreme je za pobedu (nedelja, 16.30)

Sandžak haber 23.02.2024
Trener fudbalera Novog Pazara Igor Matić rekao je da veruje da je došlo vreme za pobedu njegovog tima, koji u 22. kolu Super lige Srbije gostuje kruševačkom Napretku. “Polako nam se vraćaju povređeni i kažnjeni Adem Ljajić, Marko Šćepović i… »
Futsal derbi u Nišu

Futsal derbi u Nišu

Sandžak haber 23.02.2024
Futsal tim Novog Pazara gostuje niškom Vinterpsortu, u meču 13. kola Prve lige Srbije. Nišlije su u seriji od tri pobede, a u posednjih šest kola ostvarili su četiri trijumfa i dva nerešena ishoda, pa je pred ekipom Vladimira Jovanovića prilično… »
"Kažu mi da sam budala, neka sam... " Duljaj bez dlake na jeziku o "slučaju" Severina - "Ili smo neodgovorni, ili smo…

"Kažu mi da sam budala, neka sam... " Duljaj bez dlake na jeziku o "slučaju" Severina - "Ili smo neodgovorni, ili smo…

Kurir 23.02.2024
Fudbaleri Radnika i Partizana odmeriće snage u sklopu 22. kola Superlige Srbije, a pred ovu utakmicu novinarima se obratio trener Parnog valjka, Igor Duljaj. Crno-beli imaju niz od tri pobede i bod više (53) od drugoplasirane Crvene zvezde, dok će… »
Suspenzija preti igoru duljaju pred večiti derbi: Zašto bi trener Partizana mogao da propusti okršaj sa Crvenom zvezdom?!

Suspenzija preti igoru duljaju pred večiti derbi: Zašto bi trener Partizana mogao da propusti okršaj sa Crvenom zvezdom?!

Kurir 23.02.2024
Igor Duljaj, trener FK Partizan, u ozbiljnom je problemu, jer mu preti suspenzija zbog koje bi mogao da propusti 172. večiti derbi sa Crvenom zvezdom. Okršaj fudbalera Crvene zvezde i Partizana, drugi u sezoni, zakazan je za subotu 9. mart. Crno-beli… »
Nastavlja se Super liga, Partizan igra u Surdulici, Zvezda dočekuje Čukarički

Nastavlja se Super liga, Partizan igra u Surdulici, Zvezda dočekuje Čukarički

Radio sto plus 23.02.2024
Prva utakmica 22. kola igra se danas od 17 časova u Beogradu, gde IMT dočekuje Radnički iz Niša. Partizan u subotu od 13.45 igra u Surdulici protiv Radnika i mora da pobedi kako bi zadržao prvo mesto na tabeli. Crno-beli imaju niz od tri pobede i bod… »

Vesti dana »