Povezane vesti

"Od smrti moje Sofije ja sam samo mrtav čovek koji hoda" Potresno svedočenje majke devojčice ubijene u "OŠ Vladislav…

"Od smrti moje Sofije ja sam samo mrtav čovek koji hoda" Potresno svedočenje majke devojčice ubijene u "OŠ Vladislav…

Kurir 23.02.2024
Milanka Negić, majka Sofije Negić koju je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio trinaestogodišnji dečak ubica, danas je tokom potresnog svedočenja u parničnom postupku koji se vodi protiv ubice, njegovih roditelja i… »
Majka devojčice ubijene u "Ribnikaru": Kako sinu da kažem da je Sofija otišla u školu i da ju je tamo ubio drug (VIDEO)

Majka devojčice ubijene u "Ribnikaru": Kako sinu da kažem da je Sofija otišla u školu i da ju je tamo ubio drug (VIDEO)

Insajder 23.02.2024
Svedočenjem Milanke Negić, majke ubijene Sofije Negić, završeno je saslušanje roditelja dece koja su 3. maja ubijena u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar. U parničnom postupku protiv Vladimira i Miljane Kecmanovića, njihovog sina koji je počinio… »
Potresna svedočenja roditelja ubijene dece

Potresna svedočenja roditelja ubijene dece

Politika 23.02.2024
U Palati pravde juče je nastavljen proces po tužbi protiv dečaka ubice, njegovog oca i majke, Republike Srbije i osnovne škole. Ponovo su se roditelji dece tragično nastradale 3. maja prošle godine u OŠ „Vladislav Ribnikar” okupili kako bi dali… »
Svedočenjem majke ubijene učenice nastavljen parnični postupak protiv porodice Kecmanović

Svedočenjem majke ubijene učenice nastavljen parnični postupak protiv porodice Kecmanović

RTS 23.02.2024
U Višem sudu u Beogradu, svedočenjem porodica žrtava, nastavljen je parnični postupak protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka koji je 3. maja u školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara, i ranio još 6 osoba… »
Svedočila majka jedne od ubijenih devojčica u Ribnikaru

Svedočila majka jedne od ubijenih devojčica u Ribnikaru

RTV 23.02.2024
BEOGRAD - U Višem sudu u Beogradu je saslušanjem Milanke Negić, majke ubijene devojčice, nastavljeno suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio… »
„Sedim u njenoj sobi i puštam poruke da joj čujem glas i oživim sećanja“: Reči majke ubijene Sofije u „Ribnikaru“…

„Sedim u njenoj sobi i puštam poruke da joj čujem glas i oživim sećanja“: Reči majke ubijene Sofije u „Ribnikaru“…

Nova 23.02.2024
Svedočenjem Milanke Negić, majke devojčice Sofije koja je ubijena u pucnjavi u OŠ "Vladislav Ribnikar" 3. maja prošle godine, danas je nastavljeno ročište u parničnom postupku u Višem sudu u Beogradu koji se vodi protiv roditelja dečaka ubice po… »
„Sve je na silu, više ništa nije spontano“: Svedočenjem roditelja nastavljeno suđenje u slučaju Ribnikar

„Sve je na silu, više ništa nije spontano“: Svedočenjem roditelja nastavljeno suđenje u slučaju Ribnikar

Danas 23.02.2024
U Palati pravde danas je nastavljeno ročište u parničnom postupku protiv roditelja dečaka koji je počinio masovno ubistvo u OŠ „Vladislav Ribnikar“ 3. maja prošle godine, a po prijavi 27 članova porodica žrtava. Postupak je nastavljen… »
Svedočenje majke devojčice ubijene u „Ribnikaru“ rasplakalo celu sudnicu

Svedočenje majke devojčice ubijene u „Ribnikaru“ rasplakalo celu sudnicu

N1 Info 23.02.2024
U parničnom postupku koji se pred Višim sudom u Beogradu vodi protiv roditelja K.K. koji je 3. maja u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar ubio devetoro dece i čuvara škole danas je svedočila Milanka Negić, majka ubijene Sofije Negić. Ona je na… »
Negić na sudu o gubitku ćerke u Ribnikaru: Živim sa bolom, iz poštovanja prema Sofiji

Negić na sudu o gubitku ćerke u Ribnikaru: Živim sa bolom, iz poštovanja prema Sofiji

Nedeljnik 23.02.2024
Slobodan i Milanka Negić, otac i majka stradale Sofije, takođe su svedočili i to na samom kraju suđenja u parničnom postupku protiv Vladimira i Miljane Kecmanović, roditelja K. K. koji je 3. maja prošle godine usmrtio 10 osoba u školi „Vladislav… »
Svedočenje majke devojčice ubijene u „Ribnikaru“ rasplakalo celu sudnicu

Svedočenje majke devojčice ubijene u „Ribnikaru“ rasplakalo celu sudnicu

Novi magazin 23.02.2024
U parničnom postupku koji se pred Višim sudom u Beogradu vodi protiv roditelja K.K. koji je 3. maja u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar ubio devetoro dece i čuvara škole danas je svedočila Milanka Negić, majka ubijene Sofije Negić. Ona je na… »
"Drugarica mi javlja da vidi krv oko moje ćerke" Bolno svedočenje Milanke Negić, majke ubijene devojčice u Ribnikaru

"Drugarica mi javlja da vidi krv oko moje ćerke" Bolno svedočenje Milanke Negić, majke ubijene devojčice u Ribnikaru

Mondo 23.02.2024
U nastavku parničnog postupka, danas je u zgradi Višeg suda u Beogradu svedočila Milanka Negić, majke jedne od ubijenih devojčica u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar". U nastavku parničnog postupka, danas je u zgradi Višeg suda u Beogradu… »
U parnici protiv Kecmanovića danas svedoči majka ubijene devojčice

U parnici protiv Kecmanovića danas svedoči majka ubijene devojčice

Telegraf 23.02.2024
Nakon saslušanja svih tužitelja, odnosno članova porodice ubijenih, trebalo bi i tuženi (Kecmanovići) da budu saslušani. U Višem sudu u Beogradu danas bi svedočenjem oštećenih trebalo da se nastavi suđenje u parničnom postupku protiv porodice… »
Svedočenjem majke ubijene devojčice u "Ribnikaru" nastavlja se suđenje: Biće saslučana i braća i sestre nastradalih

Svedočenjem majke ubijene devojčice u "Ribnikaru" nastavlja se suđenje: Biće saslučana i braća i sestre nastradalih

Euronews 23.02.2024
U Višem sudu u Beogradu danas bi svedočenjem oštećenih trebalo da se nastavi suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar” ubio devet vršnjaka i… »
"Zločin nije počinio klinac, nego dresirani: Vojnik!" Potresno svedočenje oca ubijene Mare Anđelković u "Ribnikaru": "Ona…

"Zločin nije počinio klinac, nego dresirani: Vojnik!" Potresno svedočenje oca ubijene Mare Anđelković u "Ribnikaru": "Ona…

Blic 23.02.2024
Branko Anđelković, otac ubijene Mare Anđelković, ispričao je na današnjem suđenju roditeljima dečaka ubice iz OŠ "Vladislav Ribnikar" da je kobnog 3. maja svuda tražio ćerku nakon što je čuo za pucnjavu - u školi, bolnicama, a onda su ga… »
„Živim sa bolom, ali živim, iz poštovanja prema tom detetu“: Negić na sudu o gubitku ćerke u Ribnikaru

„Živim sa bolom, ali živim, iz poštovanja prema tom detetu“: Negić na sudu o gubitku ćerke u Ribnikaru

Danas 22.02.2024
Slobodan i Marija Negić, otac i majka stradale Sofije, takođe su svedočili i to na samom kraju suđenja u parničnom postupku protiv Vladimira i Miljane Kecmanović, roditelja K. K. (14) koji je 3. maja prošle godine ubio 10 osoba u školi… »

Vesti dana »